Sběr nebezpečných složek komunálního odpadu

PODBOZKOV na křižovatce         9:10 - 9:15

BOZKOV na náměstí                     9:30 - 9:40

Vážení občané,

Váš městský/obecní úřad ve spolupráci se Severočeskými komunálními službami s.r.o., pořádají sběr nebezpečných složek komunálního odpadu.

Sběr bude prováděn ambulantním způsobem, tj. pojízdnou sběrnou, která bude přistavena podle časového rozpisu na předem označeném stanovišti (info leták). Odpady budou přebírány kvalifikovanými pracovníky naší společnosti.

Přijímány budou následující nebezpečné složky komunálních odpadů:

• Obaly obsahující zbytky nebezpečných látek, vč. olejových filtrů
  • Oleje a tuky
  • Absorpční činidla (znečištěný textilní materiál)
  • Barvy, lepidla a pryskyřice
  • Rozpouštědla
  • Kyseliny
  • Zásady (hydroxid)
  • Nepoužitá léčiva (léky)
  • Pesticidy (hnojiva)
  • Akumulátory, baterie, články a zářivky

POZOR!!! Vše musí být řádně označeno v uzavřených obalech a objemu a množství odpovídající provozu běžné domácnosti.

Nebude přijímáno následující:

• Elektro
  • Stavební odpad, vč. eternitu, azbestu, asfaltu, omítek, lepidel, směsí, vodou ředitelné barvy apod.
  • Nebezpečné odpady vznikající při podnikatelské činnosti

Způsob přebírání odpadů:

1. Sběr bude probíhat za přítomnosti zástupce městského/obecního úřadu a pod jeho dohledem.
  2. Odpady budou předávány osobně občany nebo zástupcem obce pracovníkům zajišťujícím sběr.
  3. Odpad, který nebude předán přímo občany nebo zástupcem obce a bude na stanoviště umístěn před příjezdem mobilní sběrny nebo po jejím odjezdu nebude odvezen.

Další informace Vám poskytnou na Vašem  městském/obecním úřadu nebo přímo pracovníci Severočeských komunálních služeb s.r.o. na telefonním čísle 493645111.

Novinky z obce

Program sjezdu

publikováno: 20. 6. 2024

• admin OU

Pátek 5. 7. 2024

Infocentrum Sjezdu rodáků - otevřeno v místní sokolovně

• v pátek od 16:00-20:00
  • v sobotu od 10:00-20:00
  • v neděli od 9:00-16:00

Objemný odpad, pálení klestí

publikováno: 15. 3. 2024,

• začíná v sobotu 20. 4. 00:00 - končí v 12:00
Objemný odpad, pálení klestí

POZOR! Kontejner na objemný odpad bude přistaven v sobotu 20.4.2024 na náměstí mezi 8:00 - 10:00 a Podbozkovem   10:15 - 10:30. Pálení klestí proběhne rovněž v sobotu 20. 4. od 9:30.