Sběr nebezpečných složek komunálního odpadu

PODBOZKOV na křižovatce 9:10 - 9:15
BOZKOV na náměstí 9:30 - 9:40
Vážení občané,
obecní úřad ve spolupráci se Severočeskými komunálními službami s.r.o., pořádají sběr nebezpečných složek komunálního odpadu.
Sběr bude prováděn ambulantním způsobem, tj. pojízdnou sběrnou, která bude přistavena podle časového rozpisu na předem označeném stanovišti (info leták). Odpady budou přebírány kvalifikovanými pracovníky naší společnosti.

Přijímány budou následující nebezpečné složky komunálních odpadů:
Obaly obsahující zbytky nebezpečných látek, vč. olejových filtrů
Oleje a tuky obsahující zbytky nebezpečných látek
Absorpční činidla (znečištěný textilní materiál)
Barvy, lepidla a pryskyřice
Rozpouštědla
Kyseliny
Zásady (hydroxid)
Nepoužitá léčiva (léky)
Pesticidy (hnojiva)
Akumulátory, baterie, články a zářivky
POZOR!!! Vše musí být řádně označeno v uzavřených obalech a objemu a množství odpovídající provozu běžné domácnosti.
Nebude přijímáno následující:
Elektro
Stavební odpad, vč. eternitu, azbestu, asfaltu, omítek, lepidel, směsí, vodou ředitelné barvy apod.
Nebezpečné odpady vznikající při podnikatelské činnosti
Způsob přebírání odpadů:
1. Sběr bude probíhat za přítomnosti zástupce městského/obecního úřadu a pod jeho dohledem.
2. Odpady budou předávány osobně občany nebo zástupcem obce pracovníkům zajišťujícím sběr.
3. Odpad, který nebude předán přímo občany nebo zástupcem obce a bude na stanoviště umístěn před příjezdem mobilní sběrny nebo po jejím odjezdu nebude odvezen.

Další informace Vám poskytnou na Vašem městském/obecním úřadu nebo přímo pracovníci Severočeských komunálních služeb s.r.o. na telefonním čísle 493645111.

Novinky z úřední desky

Nabídka pálení lihovin

publikováno: 2. 10. 2023

• OI Developer
Nabídka pálení lihovin

Více o nabídce pálení lihovin se dozvíte v přiloženém letáku.