^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Žádné akce k dispozici

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Sobota 16. května bude ve znamení proslulého mejdanu ÓČKO Party Ride Live v režii ÓČKA! Celovečerní show plné zábavy, vymazlených beatů a soutěží, bude kralovat elitní hiphopová formace ATMO MUSIC. Neseď doma, buď v ÓČKU!

Tohle bude sakra jízda! Série Party Ride Live vůbec poprvé přijíždí do Bozkovské sokolovny. Sebou přivezeme super úspěšný projekt ATMO Music! Tuhle libereckou partičku zná snad každý!  Hitovky jako Polety, Andělé nebo Démoni patří pravidelně k nejhranějším songům na ÓČKU.

 

Party Ride Live není jenom ATMO Music, ale našlapaný celovečerní program, který nenechá nikoho chladným. Navíc bude na místě kompletní štáb ÓČKA, v čele s moderátorem MatYESem, natáčet a vysílat přímo na obraz veškeré dění.

Na pódiu se také představí šílenec DJ Roxtar se svou originální a nenapodobitelnou Maschine Show! Sekundovat mu bude žhavá  DJka Fancy, která předvede svoje Sexy Beats! DJs Roxtara a Fancy také doplní rezidentní  Dj M@rthin.

 

Těšit se můžete také na  mistry slova, MCs Metoděje & Dozera, kteří v rámci své Eodub Show posouvají hranice freestylového rapu! Pozadu nezůstane ani drummer Tommy Gun se svojí pekelnou bubenickou show!

Nezapomeňte si červeně zaškrtnout v kalendáři sobotu 16.5. a doražte na legendární mejdan ÓČKO Party Ride Live s ATMO Music, do Sokolovny Bozkov. Neseď doma, buď v ÓČKU!