^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

K pohárovému utkání cestoval Bozkov do krásného areálu ve Vrchlabí kde byl jeho hostitelem tým Horní Branné, účastník I.B třídy.

Lepší začátek si favorit nemohl přát, kapitán Červený se odhodlal k velkému sólu, které zastavil faul v pokutovém území. Penaltu bezpečně proměnil Milan Lakatoš – 0:1.

Hosté dobře kombinovali a tím získali převahu. Enže domácí po zisku míče okamžitě přecházeli do rychlých protiútoků a zlobili. Ve 21.minutě se jim podařilo vyrovnat nejen skóre, ale i hru. Naštěstí si hosté vzali vedení brzy zpět, míč skvěle vyvezl Kobrle a posunul na Havla, ten se nemýlil – 1:2. Jenže domácí nesložili zbraně a dvakrát vyzkoušeli pevnost břevna branky Zemánka. Produktivnější byl Bozkov, nejprve svou šanci neproměnil Vrchovský, ale následně po levé straně unikl rychlonožka Lakatoš a servíroval lahůdku pro Havla – 1:3. Poté vystrčil růžky domácí tým, ale Zemánek zasáhl velmi dobře.

Druhý poločas začal opět aktivněji Bozkov a tlačil se za dalšími brankami a to se povedlo. Po rohovém kopu se z voleje opřela do míče posila Jirka Musil a parádní rána z 19 metrů zapadla k tyči. Domácí tým se snažil výsledek korigovat, největší problémy dělal hostům rychlonohý D.Paulů a standartní situace ve kterých měla branná výškovou převahu. Jenže Zemánek všechny nebezpečné situace včetně dorážek vyřešil bravurně a nedal šanci Branné zápas zdramatizovat. Půl hodiny před koncem se po centru Havla prosadil i Vrchovský a zápas byl rozhodnut. Na obou stranách se zrodilo ještě několik šancí, ale jedinou proměnil až v poslední minutě Bejda.

V týmu hostů si odbyli premiéru tři nadějní dorostenci(Soudil, Židlík a J.Kurfiřt) a vůbec se v utkání neztratili, Honza Soudil měl velkou možnost vstřelit i branku, ale jeho únik brankář vyrazil na roh, poté se rychlostí prosadil po levé straně další mladík Jakub Židlík a jeho pokus zastavila tyč! Výrazně se zapsal do dějin tohoto zápasu i Jakub urfiřt, který se zapojil do rychlé kombinace a připsal si asistenci při brance Bejdy.

S výsledkem jsem spokojen, postup je přesvědčivý a zasloužený. V naší hře převažovala pozitiva, dali jsme pěkné branky, jen v obranné činnosti musíme být důraznější a ráznější, tam byly rezervy, které musíme zlepšit jinak bychom v Doksech tvrdě narazili.

Spokojen jsem i s mladíky, kteří se i v krátkém časovém úseku při „ostré“ premiéře dobře uvedli.

 

Vrchlabí– 12.3.2016, 16,00, sobota

H.BRANNÁ-BOZKOV 1:6 (1:3)

Branky:  6.min. Lakatoš z penalty – 0:1, 21.min.- 1:1, 24.min. Havel – 1:2, 38.min. Havel – 1:3, 54.min. Musil – 1:4, 62.min. Vrchovský – 1:5, 90.min. Bejda – 1:6

Sestava H.Branná:

Hrubý- Kocourek, Strmen, Šimek, Jon, Jindřišek, Vašek, Paulů J.(61.Rybníček), Paulů D., Holman, Fiedler(72.Svoboda)

Sestava Bozkov:

Zemánek – Musil, Prousek, Červený, Kobrle – Plátek(75.Židlík), Mazánek, Bejda, Lakatoš – Vrchovský(65.Soudil), Havel(82.Kurfiřt J.)

ŽK 2:0 Rozhodčí  Brož, Rezáč, Ouředník  Diváků 35