^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Po absolvování BumperBall Turnaje v Liberci vznikla myšlenka, zorganizovat něco podobného i u nás. Jelikož je potřeba velký prostor pro hru, bylo SC Semily jasnou volbou.

Něco k přiblížení hry: Tento sport je nejvíce podobný fotbalu a hraje se v bublinách o průměru 1,5m s pěti hráči na každé straně a spočívá v tom, dostat kulatý nesmysl jakkoliv do branky soupeře, tím veškerá podobnost končí.

Pravidla jsou zde spíše morální ( nevrážet do soupeře zezadu a také v momentě, kdy protivník leží na zemi ). Jedna hra trvá 8 minut až na finále a zápas o bronz, kde jsme museli z časových důvodů snížit čas na 5 minut a v případě nerozhodného stavu nastal rozstřel, v podobě jednoho hráče na každé straně až do chvíle, kdy padl gól.

1.Ročník BumperBall Turnaje byl naplánován na 7.května 2016 od 18:00 a zúčastnilo se ho 10 týmů z nedalekého okolí a dokonce i jeden tým z Vrchlabí.

Týmy byly náhodně rozdělený do dvou skupin a hrálo se systémem každý s každým. Všechny zápasy byly velice zajímavé a přinášely mnoho komických střetů atraktivních pro obrovskou diváckou kulisu, která nás nesmírně překvapila. Celý turnaj vyhrál tým z Bozkova s názvem Vejrova pětka, druhé místo obsadilo Vrchlabí a třetí byl FC Ananasovej Expres ze Semil.

Ohlasy na 1.Ročník BumperBallu byly velice pozitivní a chystáme se do budoucna uspořádat i další ročníky.

Obrovské díky patří všem zúčastněným týmům za odvahu, děkujeme také sponzorům akce a všem okolo, kteří nám pomohli turnaj v tomto netradiční sportu uspořádat, ať už televizi rtm+ za krátkou

reportáž, Sportovnímu Centru Semily za poskytnuté prostory, tak našim časoměřičům.

 

FOTOGALERIE

Sponzoři akce:

·         Stavební Společnost Vodseďálek Bozkov

·         Grily.cz

·         TJ Sokol Bozkov

·         Restaurace U Medvěda Vysoké nad Jizerou

·         Lesnictví Jiří Havrda

                                                                                              Pořadatelé: Roman Vodseďálek a Jakub Koucký