^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Žádné akce k dispozici

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

V neděli 16. června se konalo ve Frýdlantě krajské kolo dorostu v požárním sportu. Náš sbor zde reprezentovali Tomáš Blažek a Jirka Lampa v jednotlivcích a družstvo dorostenek ve složení Lucie Chlumová, Lucie kafková, Kristýna Zakoucká, Anča Priščáková, Terka Chlupáčová, Kaja Bušková,  Kaja Klimentová a Alča Hartigová.
Kluci bojovali a   v silné konkurenci se dokázali prosadit na 7 a 8 místo celkového pořadí.
To nejlepší ale přišlo v odpoledních hodinách, Dorostenky SDH Bozkov bezchybným pokusem v požárním útoku dokončily svou tvrdou a náročnou celodenní práci, získali tak  celkové vítězství a postup na Mistrovství České republiky, které se koná 6 - 8. července 2013 v Jablonci nad Nisou. 

Jedná se o historický úspěch bozkovských hasičů, budeme reprezentovat na republikové úrovni nejen náš sbor a obec, ale celý kraj.

Dovoluji si tímto celému kolektivu poděkovat za vzornou reprezetaci Bozkova a popřát jim co nejvíce elánu do dalšího treninku, at dotáhnou své snažení k pěknému výsledku i na republice

Karel Čermák  mladší, velitel