^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Mistrovství ČR v běhu na 60 metrů překážek mladých hasičů je poměrně nová akce, letos se konala teprve podruhé, ale rozhodně si nemůže stěžovat na nedostatek zájmu. V Brně se letos sešlo 480 závodníků ve čtyřech kategoriích, atmosféra na tribunách byla úžasná a dá se říct, že to byl i pořadatelsky vydařený šampionát.
 
Výsledky SDH Bozkov
Eliška Václavíková - 1. místo mladší dívky s časem 13:38
Míša Kurfiřtová - 91. místo mladší dívky s časem 17:78
Milan Piskač - 11. místo mladší chlapci s časem 13:99
Vilém Pultar - 96. místo mladší chlapci s časem 17:98
Nikola Skrbková – 39. místo starší dívky s časem 12:88
Kuba Nosek - 26. místo starší chlapci s časem 12:73
David Soukup - 109. místo starší chlapci s časem 15:73
 

Obec Bozkov děkuje všem za skvělou reprezentaci Bozkova  a gratuluje zejména Elišce Václavíkové ke skvělému úspěchu !!

Od uzávěrky poutního Bozkováčku není moc dlouhá doba, přesto za tuto chvíli dokázali naši hasiči dosáhnout několik skvělých výsledků.

V sobotu 24.6.2023 to započali dospělí, když na krajském kole požárního sportu v Zákupech dokázali zvítězit jak muži tak ženy a obě družstva postoupila na Mistrovství ČR do Sokolova, které se koná na konci prázdnin. A to vše navíc jistili z druhého místa muži B....
 
Dosavadní zlatý hřeb sezony ale přišel v neděli 2. 7 2023.  Zatímco v Bozkově se točili kolotoče, my jsme soutěžili na Mistrovství České republiky dorostu v Domažlicích a dá se říct že velmi úspěšně.
 
Je to celkem dálka a tak jsme jeli již den napřed, přespání v kempu Babylon bylo velmi příjemné a hlavně pak ta cesta 8 minut na stadion …..
Stadion v Domažlicích na nás působil velmi příjemným dojmem, počasí také vydrželo a tak nic nebránilo tomu pustit se do boje- program byl jasný - štafety, stovky a na závěr útok.
První štafetu stavíme ve složení Tomáš Veselý, Matěj, Vojta a David, kluci to zabíhají naprosto skvělě a výsledný čas 61,88 je náš výrazně zlepšený osobák…. Proto se rozhodujeme postavit i druhou štafetu stejně s tím, že to kluci zkusí trochu „odbrzdit“. Bohužel to trochu přepískli a na první předávce dochází ke kontaktu a pádu obou borců, kterou Matěj odnáší vcelku ošklivými sedřeninami na ruce a lopatce…. Děkujeme místní zdravotní službě za skvělou práci, ošetřili ho tak, že mohl pokračovat v soutěži, i když to muselo pekelně pálit… Výsledné umístění s prvním časem – 7. místo.

Číst dál: Bozkovským hasičům se daří

Stala se věc, na kterou by si nikdo před pár lety asi nevsadil.... muži SDH Bozkov na Mistrovství ČR v požárním sportu obsadí celkové 5. místo, v požárním útoku nenajdou přemožitele a získají titul mistrů republiky.... tak to už není scifi ale realita...
Nemám k tomu moc slov, jen poděkování - všem kluků za poctivou práci a tunu dřiny v treninkách, Karolína Bušková za dobře odvedenou práci vedoucího družstva, všem našim fanouškům co vážili dalekou cestu do Ústí a ničili své hlasivky, Libereckému kraji a HZS Libereckého kraje za podporu s propagací a logistikou a samozřejmě Obci Bozkov za dlouhodobou podporu, bez které by to určitě nešlo.

Každopádně toto je úspěch, který nebude snadné opakovat a je výzvou i motivací do další práce, a to nejen pro muže 

Video vítězného útoku zde !!

V neděli 5. června  se dorostenecká družstva SDH Bozkov  zúčastnila Krajského kola dorostu v požárním sportu, které se konalo v Zákupech. O postup na Mistrovství České republiky zde bojovalo 6 družstev dorostenek a 8 týmů dorostenců. Byl to velmi dlouhý a náročný den , ale jak se říká konec dobrý, všechno dobré.

Dorostenky v oslabené sestavě statečně bojovaly a s konečným 3. místem musíme být naprosto spokojeni, dobrá práce. Zde musím ocenit a poděkovat Elišce Lukešové z Roprachtic za pomoc s holkami během jara i za vedení holek na této soutěži, skvělá práce

Kluci začali skvěle, nádherná štafeta značila první místo v této disciplíně . Poté úspěšně zvládli testy a na následujícím požárním útoku jsme nakonec urvali 3. místo. Závěrečnou disciplínu - stovky jsme pak zvládli skvěle, když si většina kluků udělala osobní rekordy !! a v součtu to znamenalo jediné - první místo dorostenců SDH Bozkov na krajském kole a postup na Mistrovství České republiky do Ústí nad Labem !!!.

Kluci soutěží teprve druhou sezonu a za jejich postupem je opravdu velká spousta treninkových hodin a velké množství tvrdé práce. Za mě velká gratulace a uděláme vše pro to, abychom se na mistrovství připravili co nejlépe.

Musím ocenit nadstandartní spolupráci s SDH Roprachtice, nejen že nám Eliška pomáhá, ale 4 jejich členové za naše družstva i běhají.

Úspěšný dorost SDH Bozkov:

Holky: Anna Marková, Petra Kunceová, Bára Kunceová, Viktore Budná, Marie Martínková,Tereza Petřinová, Anna Václavíková, na okresním kole s holkami závodila i Tereza Pluhařová z SDH Hodkovice nad Mohelkou.

Kluci: Jakub Hušek, Břetislav Koucký, David Soukup, Martin Blažek, Tomáš Veselý, Tomáš Červený, Jindřich Lukeš, Matěj Šimůnek

 

Karel Čermák ml, vedoucí družstva a trenér