^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Žádné akce k dispozici

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

V neděli 5. června  se dorostenecká družstva SDH Bozkov  zúčastnila Krajského kola dorostu v požárním sportu, které se konalo v Zákupech. O postup na Mistrovství České republiky zde bojovalo 6 družstev dorostenek a 8 týmů dorostenců. Byl to velmi dlouhý a náročný den , ale jak se říká konec dobrý, všechno dobré.

Dorostenky v oslabené sestavě statečně bojovaly a s konečným 3. místem musíme být naprosto spokojeni, dobrá práce. Zde musím ocenit a poděkovat Elišce Lukešové z Roprachtic za pomoc s holkami během jara i za vedení holek na této soutěži, skvělá práce

Kluci začali skvěle, nádherná štafeta značila první místo v této disciplíně . Poté úspěšně zvládli testy a na následujícím požárním útoku jsme nakonec urvali 3. místo. Závěrečnou disciplínu - stovky jsme pak zvládli skvěle, když si většina kluků udělala osobní rekordy !! a v součtu to znamenalo jediné - první místo dorostenců SDH Bozkov na krajském kole a postup na Mistrovství České republiky do Ústí nad Labem !!!.

Kluci soutěží teprve druhou sezonu a za jejich postupem je opravdu velká spousta treninkových hodin a velké množství tvrdé práce. Za mě velká gratulace a uděláme vše pro to, abychom se na mistrovství připravili co nejlépe.

Musím ocenit nadstandartní spolupráci s SDH Roprachtice, nejen že nám Eliška pomáhá, ale 4 jejich členové za naše družstva i běhají.

Úspěšný dorost SDH Bozkov:

Holky: Anna Marková, Petra Kunceová, Bára Kunceová, Viktore Budná, Marie Martínková,Tereza Petřinová, Anna Václavíková, na okresním kole s holkami závodila i Tereza Pluhařová z SDH Hodkovice nad Mohelkou.

Kluci: Jakub Hušek, Břetislav Koucký, David Soukup, Martin Blažek, Tomáš Veselý, Tomáš Červený, Jindřich Lukeš, Matěj Šimůnek

 

Karel Čermák ml, vedoucí družstva a trenér

Stala se věc, na kterou by si nikdo před pár lety asi nevsadil.... muži SDH Bozkov na Mistrovství ČR v požárním sportu obsadí celkové 5. místo, v požárním útoku nenajdou přemožitele a získají titul mistrů republiky.... tak to už není scifi ale realita...
Nemám k tomu moc slov, jen poděkování - všem kluků za poctivou práci a tunu dřiny v treninkách, Karolína Bušková za dobře odvedenou práci vedoucího družstva, všem našim fanouškům co vážili dalekou cestu do Ústí a ničili své hlasivky, Libereckému kraji a HZS Libereckého kraje za podporu s propagací a logistikou a samozřejmě Obci Bozkov za dlouhodobou podporu, bez které by to určitě nešlo.

Každopádně toto je úspěch, který nebude snadné opakovat a je výzvou i motivací do další práce, a to nejen pro muže 

Video vítězného útoku zde !!

V sobotu 14.7.2018 se v Turnově konalo krajské kolo požárního sportu. Ženy SDH Bozkov obsadily po pěkných výkonech krásné 2. místo za suverenní Poniklou a velký úspěch dosáhli naši muži, kteří zvítězili a postoupili tak na Mistrovství České republiky, které se koná  24-26.8.2018 v Liberci.. Děkujeme za skvělou  reprezentaci a přejeme hodně štěstí na mistrovství. !

Reportáž České televize z těchto závodů: