^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Cílem projektu Ovoce a zelenina do škol je podpora zdravé výživy a zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny. 
 
Cílovou skupinou projektu v České republice jsou žáci I. stupně základních škol (1.-5.ročníků), včetně přípravných tříd. Podpora je poskytována na čerstvé ovoce a zeleninu a balené ovocné a zeleninové šťávy, které neobsahují konzervanty ani přidaný cukr, sladidla, sůl či tuky. Produkty jsou dětem dodávány zdarma, bez finanční podpory rodičů, a to alespoň dvakrát měsíčně po dobu celého školního roku.
 
 Ovoce a zelenina do skol web

Díky projektu Domestos pro školy jsme měli možnost v minulých letech získat finanční prostředky na nákup balíčků úklidových prostředků značky Domestos.

Logo Domestos pro skoly

Cílem projektu Mléko do škol je podpora zdravé výživy a zvýšení spotřeby mléka a mléčných výrobků. Tento projekt je určen žákům základních škol. 
Od září 2017 mají žáci základní školy nárok na neochucené mléko zcela zdarma, a to cca 4 ks / měsíc.
 
 Mleko do skol web

Základní škola a Mateřská škola Bozkov se v tomto školním roce účastní několika projektů:

  • Recyklohraní - je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení. Odběrná místa jsou ve škole i školce. Za odeslaný "odpad" získáváme body, které můžeme vyměnit za různé pomůcky a hry do obou zařízení.
    • ASEKOL, a.s. – zpětný odběr elektrozařízení
    • ECOBAT s.r.o. – zpětný odběr baterií
    • Logo Recyklohrani aneb Uklidme si svet

Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky (a dokonce na pár místech mimo ni). Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek.
Logo Uklidme Cesko