^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Šestidenní 2017 je už touto dobou minulostí, všichni členové MSB se vrátili během neděle domů. Předem bychom se chtěli omluvit, že jsme letos nedokázali napsat moc příspěvků z dění závodu. Bohužel letošní šestidenní byla velice náročná na čas, do dlouhých nočních hodin jsme každý den připravovali nejdůležitější věci na motorky, na další závodní den, nezbývalo proto tolik času na psaní článků. Každý závodník byl rád, když se konečně dostal do postele, kde sepřipravovaliještě před spaním startovní časy pro jezdce. 
Velkým úspěchem je, že oba kluby MSB dojeli bez technických a zdravotních problémů do cíle. Motosport Bozkov 2 (Milan Kurfiřt, Jan Unger, Milan Kotrč) dojel na krásném 56. místě, v konkurenci 170 klubů z celého světa, je to určitě perfektní výsledek a kluci s ním jsou spokojení. Motorsport Bozkov 1 (Jakub Koucký, Lukáš Hádek, Lukáš Kučera) se umístil na 16. místě a tím překonal dosavadní nejlepší výsledek a to 17. místo. S výsledkem jsme celkem spokojení, ne každému francouzská trať sedla, některé dny se opravdu dojížděli s obrovským sebezapřením. Náš cíl byl umístit se ještě o trochu lépe, to se nepovedlo a nedařilo se nám to od samého začátku. Z toho pak pramenilo asi trochu zklamání, kdy se nám nedařilo dosahovat předem vysněných cílů. Nechybělo mnoho a mohlo to být ještě lepší, šestý den na závěrečném motokrosu měl Jakub Koucký velký pád v půlce rozjížďky. Následkem byla zlomená řadička, vytržené víčko z nádrže a to vše stálo drahocenné vteřiny, které nakonec dost chyběly.
 

Závěrem chceme poděkovat všem sponzorům, díky kterým jsme mohli vůbec odstartovat. Největší dík patří lidem, kteří nám jeli do Francie pomoct. Nebudemejednotlivějmenovat, abychom na někoho nezapomněli, jsou to lidé z časovek, pre-finishe, kuchyně, kluci, kteří do noci pomáhali s mýtím filtrů, najížďák, který se o nás celou dobu staral na trati, parta lidi z enduro klubu Semily a v neposlední řadě náš manažer, který měl všechno na povel. Všem patří velký Díky.

Za jezdce MSB Jakub Koucký