Zdravím fandy motosportu Bozkov,

Dnes jsme absolvovali třetí den na ISDE 2017 ve Francii. Trať byla oproti prvním dvou dnům úplně jiná. Jelo se přibližně 260 km a kolo obsahovalo 4 cross testy a 5 časových kontrol plus prefinish.

Trať byla výrazně lehčí, jelo se převážně po lesních cestách a asfaltových silnicích. Samozřejmě nechyběl jeden krásný výjezd a sjezd. Do časových kontrol jsme si najížděli okolo deseti minut. Dá se říct, že to byl odpočinkový den.

Testy byly také nové, až na cross test u Carrefuru, který se jede každý den. Dnes jsme ho jeli na konci. Testy byly postaveny všechny na stejném principu a to tak, že byly namotané na odkloněné louce. Cross test číslo 1 se jel dvakrát a v druhém průjezdu byl značně rozbitý.

Dneska se nám opět prášilo, i když předpověď hlásila déšť, z kterého bylo nakonec pár kapek.

Z týmu Bozkov 1 se dnes dařilo nejvíce Kubovi. Jel velice rychle a Lukášům poodjel o 30 vteřin. V celkovém pořadí to znamená propad o jedno místo a to na 20.pozici. V týmu Bozkov 2 měl dnes potíže Jeníček, když na jednom testu zničil páku zadní brzdy a páčku přední brzdy najednou a ztratil nějaký čas. Tím pádem byl nejrychlejší Kuřt. Ve výsledku to znamená posun na 63.pozici.