Delší dobu se ohledně onemocnění COVID-19 nic neměnilo, až dnes přišly očekávané pozitivní zprávy. Uzdravilo se 6 nakažených, to znamená, že v naší obci jich zůstává dohromady 6. Zůstávají rovněž nějaké karantény, nicméně je to pozitivní trend. Ze zbylých nakažených je jeden těžší průběh, ostatní se snad v krátké době rovněž zotaví a to jim samozřejmě ze srdce přejeme. O potřebě testovat další spoluobčany zatím žádné informace nemáme.

Mateřská škola zůstává uzavřena do 30.4.2020, více v sekci ZŠ a MŠ na www.obecbozkov.cz.

Ochranných prostředků a desinfekce máme dostatek, každý den probíhá výdej pro zájemce v místní sokolovně od 15:00 do 15:30 (p. Jan Jošt).

Pálení dřevní hmoty a svoz velkoobjemového odpadu plánujeme v průběhu měsíce května, bohužel bližší termín nejsme zatím schopni určit vzhledem k vývoji situace se státním omezením.

Hodně zdraví, hodné děti a pevnou naději.

Stanislav Doubek - starosta

Archiv dřívějších informací starosty  ohledně COVID - 19:

Informace starosty obce - 12.4.2020

Informace starosty obce - 10.4.2020