^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

V pátek 18.února uspořádal Motosport Bozkov prezentaci svého týmu, který se jako jediný z České republiky zúčastnil Mezinárodní motocyklové šestidenní ISDE 2010 v Mexiku.

Motosport Bozkov je  v posledních letech tradičním účastníkem této motocyklové olympiády a proto není divu, že tyto prezentace jsou velmi oblíbené.

 

Množství účastníků ovšem tentokrát překonalo i  ty nejoptimističtější představy pořadatelů. Při projekci velmi kvalitně sestříhaného videa  se sešlo více než 300 příznivců endura  a určitě se měli na co dívat a s kým si povídat. Přítomen byl totiž samozřejmě celý soutěžní tým - Jan Kudrnáč , Jan Fišer a  Milan Kurfiřt, který je zároveň předsedou klubu.

Posledně jmenovaný tak mohl být  spokojený: ,,Tradičně chodí hodně lidí , ale letos to opravdu předčilo  naše očekávání. Myslím, že úspěch umocňuje i skutečnost naší jedinečné účasti z České republiky. Velký zájem nás těšil už v průběhu loňského závodu a ta návštěva dnes to jenom potvrdila."

 

V průběhu večera přišla na řadu i témata ostatních soutěží, např. velmi oblíbeného seriálu   MG SPORT UFO KTM ENDURO CROSS COUNTRY, kde je Motosport Bozkov také jedním z pořadatelů.

Co se  týká plánu na letošní rok, tak se proslýchá se, že místní už spřádají plány pro účast v letošním roce ve Finsku, ale to se zatím musíme nechat překvapit. Určitě ale můžeme věřit tomu, že všichni členové Motosportu Bozkov udělají všechno pro to, aby ani tentokrát nezklamali své fanoušky a předvedli dobrou reprezentaci nejen klubu , ale i obce Bozkov.