^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

 Po dvou remízách jel Bozkov na hřiště Cvikova zabodovat naplno. V úvodu utkání byl také aktivnější a přišli tři šance v rychlém sledu, po úniku Nesvadby pálí Coufal ale brankář chytá, Burnus branku vysoko přestřeluje a hlavička Nesvadby cíl míjí také.

 

Po se hra vyrovnala a domácí svým důrazem a rychlostí dělali Bozkovu problémy. Cvikov hrozil zejména z velmi nebezpečných standardních situací,ale Maňák a spol. odolal. Po nastřelené ruce Burnuse se dožadují domácí penalty-vysvětlení rozhodčího je přesvědčivé, ruka byla u těla, tudíž penalta není.

Ve 34.minutě přišla nejhezčí akce první půle- rychlá předávka po ose Burnus-Liďák-Makula-Coufal a Nesvadba má palebnou pozici připravenou – 0:1. Do konce poločasu má Bozkov utkání pod kontrolou.

Druhý poločas začíná náporem Cvikova a po sérii rohových kopů končí jejich tlak vyrovnáním. Domácí tým je v této fázi utkání aktivnější a přicházejí i jejich šance. První likviduje výborný Maňák, Další střela končí vedle a v 72.minutě dokonce zachraňuje hosty břevno. Mezi tyto šance se vešel velmi dobrý pokus Feriho z trestného kopu a střela Liďáka vedle. Utkání se hrálo stále ve velmi vysokém tempu a závěr sliboval drama, obě mužstva myslela na výhru. V 78.minutě přichází skvělá Burnusova nabídka pro Coufala, který po pravé straně utekl všem a postupoval sám na branku, nezazmatkoval a přihrávkou vylepšil pozici pro Makulu – 1:2. To domácí srazilo do kolen a Bozkov posadilo na koně. Hosté dokázali podržet míč a nepouštěli domácí na dostřel branky Maňáka. V poslední minutě pojistil vítězství Makula, který obešel tři protihráče a nedal brankáři šanci.

Utkání se hrálo ve velmi vysokém tempu, bylo bojovné a oba celky toužili po třech bodech, štěstí se nakonec přiklonilo na stranu Bozkova, který své šance proměnil. Cvikov byl velmi silný soupeř, který nás i chvílemi přehrával, ale všichni hráči okolo dnes výborného kapitána Petra Červeného bojovali a dřeli až do konce a výhru získali pro Bozkov.

 CVIKOV - BOZKOV 1:3 (0:1)

Hráno ve Cvikově– sobota, 5.5.2013, 17,00hod                         

Branky : 34.min. – Nesvadba – 0:1, 47.min.-1:1, 78.min. – Makula – 1:2,

               90.min. – Makula – 1:3

Sestava Cvikov:

Machačný – Jeník, Brenn, Jirák, Červenka, Kaiser, Bobelák, Coufal, Knolle, Kuběj, Pěnička

Dále připraveni: Pohorský, Novotný, Urban

Sestava Bozkov:

Maňák – Liďák, Červený, Feri, Kubán – Coufal, Burnus, Makula, Plátek– Nesvadba, Mazánek (55.Aster)

Dále připraveni: Hlava L., Zemánek

Žluté karty-2:3, červené karty- 1:0

Rozhodčí: Vokřínek, Horák, Čurda