^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení


Svoz komunálního odpadu: Termíny svozu komunálního odpadu v roce 2023

POZOR ZMĚNA - dochází ke změně termínů svozů směsného komunálního odpadu

od 20. 5. 2022 bude svoz probíhat každy sudý PÁTEK RÁNO

Poplatky: Poplatek za komunální odpad je splatný do 31. května příp. do 31.října. Poplatek za psy je splatný do 31. března.

Vodné: Cena vodného a stočného pro odečtové období 2022/2023.


 

 Od 23.3.2020 je  přesunut provoz ordinace pouze do ordinace v Semilech.

 K ošetření je nutné se objednat.

 

Ordinační hodiny praktického lékaře (MUDr. Jitka Mečířová) a aktuální informace o jejich změnách na: www.mudrmecirova.cz

Myslivecké sdružení Bozkov je velmi činorodé a mimo klasickou „mysliveckou“ činnost v revíru pořádá vždy jednou ročně na podzim v bozkovském chrámu Navštívení Panny Marie  tradiční Svatohubertskou mši.

Nejinak tomu bylo i v sobotu 29.října letošního roku. Před desátou hodinou se chrám zaplnil spoustou myslivců a jejich příznivců z Bozkova a okolí. Mši Svaté, kterou  celebrovali P.Jaroslav Gajdošík a P. Antonín Sporer, byli přítomni i rytíři řádu sv.Huberta. Hudební doprovod provedli trubači z Valdštejna a pěvecký sbor  Antonína Dvořáka z Turnova.

P.Gajdošík nám vysvětlil, proč je sv.Hubert patronem myslivců: „ Po rodinné tragedii se sv.Hubert  uchýlil hledat klid a tišit žal  v hlubokých lesích. Od toho nebylo daleko, aby se stal apoštolem víry a patronem myslivců. Jsem rád, že zde v Bozkově se započalo s obnovou dávné tradice Svatohubertských mší a ty jsou hojně navštěvovány “.

 

Fotogalerie ZDE