^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení


Svoz komunálního odpadu: Termíny svozu komunálního odpadu v roce 2018

Poplatky: Poplatek za komunální odpad je splatný do 31. května příp. do 31.října Poplatek ze psů je splatný do 31. března

Ordinační hodiny praktického lékaře: MUDr. Jitka Mečířová / 

DOVOLENÁ paní doktorka Mečířová - Pátek 21.12. a Čtvrtek 27.12.2018

V Pondělí 31.12.2018 se v Semilech mimořádně ordinuje od 7,00 do 11,00 hodin

V akutních případech poskytne ošetření MUDr. Josef Navrátil (Na Mýtě 292, tel. 481 624 214)

Aktuální informace na www.mudrmecirova.cz

Tak máme za sebou první účast na dospělém mistrovství republiky.
Nejprve bych chtěl poděkovat všem, kteří nám fandili jak na místě , tak u FIRETV a za podporu samozřejmě Obci Bozkov a Libereckému kraji. Moc si toho vážíme.
Musím poděkovat i všem členům našich týmů. Ne vše se dařilo podle našich představ, přesto všichni bojovali nadoraz a nikdo si nedovolil nic vypustit.


Muži: Jan Lampa, Jirka Lampa, Tomáš Blažek, Tomáš Kafka, Václav Hušek, Jarda Šmíd a Karel Čermák. Z SDH Vilémov nám pomáhali Aleš Hartig, Michal Papuga a Kuba Stejskal, čím jim děkujeme za skvělou spolupráci !!
Ženy: Veronika Soukupová, Veronika Chlupáčová, Alena Marková, Jana Doležalová, Natka Holcová, Lucie Kafková a Kája Bušková. Dlouhodobě s námi běhají Dana Rydvalová z SDH Jesenný a Eliška Lukešová z SDH Roprachtice, čímž jim i jejich sborům také děkujeme.

Výsledky jsme si možná představovali a doufali lepší, ale byla to velká zkušenost, kde každá maličkost značí propad výsledkovou listinou a neodpouští se naprosto nic.
Holky bojovali, ale běžecky byla konkurence nekde jinde. Nepovedl se nám ani náš oblíbený útok, kde jsme se ani muži ani ženy nedokázali poprat s neskutečně větrnými podmínkami , které dělai ze soutěže tak trochu větrnou loterii. Ale nechceme se na to vymlouvat, prostě se nám to ani jednou nepovedlo pořádně trefit, musíme se treninku v takovýchto podmínkách věnovat.
Ženy tedy obsadily celkově 15 místo ze 17 družstev.
Muži běhali lépe, ve vyrovnané konkurenci se nám vcelku povedli stovky, štafeta i přes drobné chyby také nebyla uplně marná, šance na první desítku ovšem pohřbil již zmiňovaný neštastný útok. Přestože 12. místo ze 17 družstev není uplně špatné umístění, všichni víme, že bylo navíc a do dalších ročníků je na čem pracovat.

V souhrnu mě naše vystoupení dost připomnělo první účast našich dorostenek na republice před několika lety v Jablonci nad Nisou - nováčkovská daň si vybrala své a věřím, že to je dobrý základ a zkušenost do další práce.

Závěrem k musím ještě vydvihnout dva výkony na MČR v Brně.
Honza Lampa čas 17:14 a krásné 20 místo ve stovkách
Eliška Lukešová čas 18:01 a kásné 21. místo ve stovkách.
Gratulujeme !!!