Včera jsem obdržel smutnou zprávu, že zemřel jeden z nakažených virem COVID-19 z naší obce.

Byl to starší člověk, u kterého se načetly zdravotní problémy a tento nápor společně s nákazou, jeho organismus nevydržel. Celé rodině vyjadřujeme upřímnou soustrast.

Nakažení jsou v současné době čtyři naši občané a vyléčených sedm.

O žádném dalším testování v naší obci informaci od hygienické stanice nemáme.

O uzavření, nebo otevření MŠ budeme jednat zítra 23.4.2020, takže kdo má zájem, sledujte zítřejší zprávu. S největší pravděpodobností se otevře kuchyň a začne vařit pro občany Bozkova, kteří projeví zájem.

Ochranných prostředků a desinfekce máme dostatek, každý den probíhá výdej pro zájemce v místní sokolovně od 15:00 do 15:30 (p. Jan Jošt).

Pálení dřevní hmoty a svoz velkoobjemového odpadu (kontejner),plánujeme v průběhu měsíce května, bohužel bližší termín nejsme zatím schopni určit vzhledem k vývoji situace se státním omezením.

Kdož jste měli zakoupeny vstupenky na zájezd do divadla na tuto neděli 26.4.2020 (Kvítek mandragory), nemusíte mít strach o své finanční prostředky. Budeme vyjednávat o náhradním termínu a v případě nezájmu o tento termín Vám, kteří jste již zaplatili, budou veškeré finanční prostředky vráceny. To znamená, že tuto neděli se zájezd nekoná.

Hodně zdraví, hodné děti a pevnou naději

Stanislav Doubek – starosta

V Bozkově dne 22.4.2020 14:00

Archiv dřívějších informací starosty  ohledně COVID - 19:

Informace starosty obce - 17.4.2020

Informace starosty obce - 12.4.2020