^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Mobilní rozhlas

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení


Svoz komunálního odpadu: Termíny svozu komunálního odpadu v roce 2021

Poplatky: Poplatek za komunální odpad je splatný do 31. května příp. do 31.října. Poplatek za psy je splatný do 31. března.

Vodné: Cena vodného a stočného pro odečtové období 2020/2021.


 

POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE !!!

Omezení úředních hodin obecního úřadu.

V důsledku vyhlášení nouzového stavu

a v souladu s usnesením vlády České republiky č. 994 (398/2020 Sb.)

jsou od 12. 10. 2020 do 25. 10. 2020 úřední hodiny Obecního úřadu v Bozkově stanoveny takto:

pondělí           9-12 a 14-16 hodin

středa             9-12 a 14-16 hodin

Pro kontakt s obecním úřadem využívejte především telefonickou a emailovou komunikaci.

(tel: 481682169, mobil starosta: 724 180 473, mobil účetní: 734 203 394,

e-mail: obec@obecbozkov.cz)

Osobní návštěvu na úřadě využívejte pouze pro naléhavou a neodkladnou úřední záležitost.

Pro platby poplatků využívejte bezhotovostní převody.


Od 23.3.2020 je  přesunut provoz ordinace pouze do ordinace v Semilech.

 K ošetření je nutné se objednat.

Ordinační hodiny praktického lékaře (MUDr. Jitka Mečířová) a aktuální informace o jejich změnách na: www.mudrmecirova.cz

Vážení občané,

 o víkendu byly na testování přítomnosti nákazy COVID-19 celkem čtyři občané Bozkova a v pondělí další tři, všichni s negativním výsledkem, to je velmi dobrá zpráva. Dnes byli otestováni další tři občané Bozkova. Nakažených je stáie 9.

Chci připomenout, že na obecním ůřadě je pro nejnutnější úřední případy v pohotovosti jenom Zdena Ouhrabková, proto rada obce upravila úřední hodiny. Já jsem v karanténě a místostarosta rovněž, protože životní situace v minulosti mu velí se v těchto situacích chránit, jelikož má velmi omezenou imunitní schopnost.

V této souvislosti Vás žádám, aby jste poplatky za odpady a psy řešily pokud možno elektronicky, pokud to není možné odložte tuto platbu až po zkončení nouzového stavu a chod ůřadu se dostane do normálu. S telefonickými dotazy se obracejte na mě

724 180 473, jsem plně k dispozici, 

Časté dotazy jsou ohledně každoroční organizace sběrného kontejneru na objemný odpad. Tuto akci se budeme snažit zorganizovat, co nejdříve po skončení nouzového stavu, jakož i pálení dřevní hmoty s pomocí hasičů. Proto prosím tyto odpady pomechte uložené o termínech organizace těchto akcí budete včas a dopředu informováni. 

Zrušen byl svozovou firmou odběr nebezpečného odpadu teď na jaře bez náhrady, proto tyto odpady uložte na podzimní svoz, nebo jeli to pro Vás nepřekonatelná překážka odvezte ho do sběrného dvora do Semil, kde budete muset likvidaci zaplatit.

Co se týká výdeje ochranných prostředků budete si je moci vyzvednout každý den v sokolovně od 15:00 do 15:30, nebo po telefonické domluvě se mnou 724 180 473. Budeme distribuovat samozřejmě to co se nám podaří sehnat. Proto prosím, abyste se snažili si nadále ušít roušky, popřípadě shánět dezinfekční prostředky pro domácnost. Tím čím disponujeme, není nic zázračného pro boj s COVID-19, je to standardní dezinfekce. Pokud někdo z Vás disponuje větším množstvím roušek, nebo je šije, budeme rádi, když se na nás obrátíte s distribucí, nebo se dohodnete v místním obchodě, kde se od začátku nouzového stavu o tyto věci vzorně starají.

 

S přáním hodně zdraví a pevné naděje

 

 

 

Stanislav Doubek

starosta obce