Během víkendu nedošlo k žádným mimořádným věcem co se týká vývoje ohledně COVID 19, jediný dotaz na podmínky výkonu pracovní činnosti je velmi uklidňující, vzhledem k počtu zjištěné nákazy v naší obci. Věřím, že o své zdraví pečujete s větším úsilím a nevystavujete se jakékoli možnosti získání respiračních potíží. Jsem velmi rád, že jste velká většina dokázala rozluštit můj páteční překlep a kdo potřeboval, dorazil si vyzvednout nabízené ochranné prostředky v sobotu dopoledne do sokolovny a nebo jste se informovali u mě na telefonu 724 180 473.

Děkuji Vám všem za rozumný přístup při všech konzultacích při získávání informací i Vám všem, kteří pomáháte lidem v rodině a ve svém blízkém okolí. Děkuji taky všem, kteří píšete a voláte a nabízíte pomocnou ruku, mnozí z Vás nejste ani bozkováci. Jsem rád, že se spousta z Vás podílelo na výrobě a distribuci roušek. Díky, že hojně podporujete naše konání a vyjadřujete nám důvěru, hlavně vzhledem k chování několika škarohlídů.

Obec i vzhledem ke složité situaci disponuje asi 600 ks nanofiltrů, zítra dorazí i další desinfekce a roušky. Distribuce proběhne zítra to je v pondělí nejlépe mezi 13:00 - 15:00. Kdyby termín každému z Vás nevyhovoval obraťte se na mě. jistě situaci vyřešíme.

Seniory, kteří žijou osamněle individuálně obvoláváme a zjišťujeme jejich potřeby, aby o ně bylo případně postaráno včas a v dostatečném rozsahu. V tomto ohledu musím konstatovat, že jsme zatím museli zasahovat minimálně, protože jako sousedé, rodiny fungujete výborně.

Nakažených je stále 9, všichni se cítí lépe a to je velmi pozitivní.

Držme si prosím pěsti navzájem a neztrácejme hlavu

Hlavně zdraví všem

Stanislav Doubek

NOVINKA