planujvylety.cz

Přihlášení

Cihelné pole Bozkov                      05.05.2018                 17:00

BOZKOV – ALBRECHTICE   0:3 (0:2)

V sobotu se v Bozkově na Cihelném poli odehrálo utkání mezi čtvrtým a pátým týmem tabulky. Hosté přijeli v jedenácti lidech, ale to neměnilo nic na tom, že na domácí vlétli s velkou vervou. Už v první minutě se mohli radovat, když kapitán hostí Bělohlávek, šel sám na gólmana, stíhaný Soudilem, který se ho snažil zastavit rukama, ale on vystřelil a mířil přesně. Ve 3 minutě byl u vápna faulovaný Mazánek, ale Červený netrefil bránu z přímého kopu. A za dvě minuty po faulu na Havla u rohu vápna kopal přímák i Mazánek, ale těsně netrefil bránu. V 7. minutě po rohovém kopu chtěl hlavičkovat Soudil, ale nevyšlo mu to podle představ. Za sedm minut opět udeřil kapitán hostů a navýšil na 0:2. Už za minutu mohl snížit Havel, ale po přímém kopu hlavičkoval přímo na gólmana. V 18.minutě Maleček vybojoval míč u vápna, vystřelil, jenže jeho střela prošla vedle levé tyče. Za deset minut vystřelili i hosté nebezpečně vedle pravé tyče. Ve 34.minutě se postavil k přímáku hostů Sedlák Jakub, ale dal míči větší razanci a ten prošel bez kontaktu do zámezí. Ke konci poločasu měli domácí dvě dobré akce. Nejprve ve 38. minutě Hykman vystřelil z otočky a musel zasahovat gólman, který vyrazil nebezpečný míč na roh. Stejnou šanci měl i Mazánek za dvě minuty, když z přímáku mířil do levé šibenice, ale skvěle chytající Žanta opět vyrazil míč na roh.

V 51. minutě Maleček zkusil vystřelit z dálky, ale gólmana nepřekvapil, ten si s jeho střelou poradil. Za čtyři minuty se zase ukázali hosté, když u vápna vystřelili, naštěstí jen vedle brány. V 59.minutě kopali hosté přímý kop, z kterého vybojovali rohový kop, ale ani ten jim užitek nepřinesl. V 67. minutě měli hosté velikou šanci, když jejich hráč opět běžel sám na bránu, ale nevyřešil situaci dobře a vystřelil vedle pravé tyče. V 76. minutě zahrávali i rohový kop, z něho ve vápně vystřelili, ale Kanaval míč vyrazil na další roh. Z něho už ale byli hosté úspěšní, když se trefil Pipek a bylo rozhodnuto. Domácí už chtěli jenom vstřelit čestný gól a výsledek trochu zkorigovat. Ale ani přímý kop Havla pět minut před koncem, ani Malečkova střela před vápnem, kterou gólman chytil, nepřinesli ovoce. A tak hosté zaslouženě vyhráli a oplatili bozkovským podzimní porážku v Albrechticích.

Nedaří se nám a už to začíná být zoufalé. Po skvělě rozehraném podzimu přišlo jaro, v kterém jsme uhráli jediný bod!!  Dnes jsme nehráli dobře a naopak hosté hráli výborně. Opět se projevil náš problém, proměňování šancí, i když dnes jsme si jich vypracovali pramálo. Musíme zapomenout a soustředit se na další kola. Nyní nás čeká už v úterý dohrávka ve Smržovce, kde to také nebude nic lehkého, navíc nám bude chybět zraněný zkušený kapitán  Červený. Nesvadba Michal

Branky:  1.min Bělohlávek 0:1, 14.min Bělohlávek 0:2, 78.min Pipek 0:3

Sestava Bozkov:

Kanaval – Liďák, Soudil, Židlík, Maleček, Štěpánek(70.Koudelka), Mazánek, Kousal, Červený(46.Kubán), Hykman, Havel

Sestava Albrechtice:

Žanta- Vávra, Štěpnička, Sedlák M., Kulhánek, Koldovský, Pipek, Hradecký, Balog, Bělohlávek, Sedlák J.

Rozhodčí:  Šůma, Kořínek, Balatka                       ŽK: 1:1                           Diváků:108