planujvylety.cz

Přihlášení

Cihelné pole Bozkov                      21.04.2018                 17:00

BOZKOV – KOŠŤÁLOV-LIBŠTÁT B   2:2 (0:2)

V sobotu se v Bozkově na Cihelném poli odehrálo další utkání krajské B třídy, tentokrát Bozkov hostil soupeře z Košťálova-Libštátu. Bozkovští začali velkým tlakem. Už v první minutě vybojoval Hykman rohový kop, ale Mazánek mu dal větší razanci a tak nebyl nikdo, kdo by ho mohl usměrnit do brány. Ve 3 minutě hráč hostí vystřelil ve vápně, ale střela nebyla nebezpečná, neboť letěla vysoko nad bránu. Poté domácí zamknuli na čtvrt hodiny hosty na jejich půlce. V osmé minutě Liďák centroval před bránu, kde byl připravený Hykman, ale ke smůle domácích hlavičkoval pouze nad břevno. Ve 13. minutě po faulu na Židlíka, kopali přímý kop, k němu se postavil Mazánek, ale soupeř ho odhlavičkoval na roh. Následné dva rohy po sobě domácí nezužitkovali. Nevyužili ani další šanci, kdy opět Liďák poslal centr před bránu, ale Hykman tentokrát nedosáhl hlavou na míč. Poté přišlo něco nečekaného. V 19. minutě po faulu kopali trestný kop hosté, k němu se postavil Dohnal a poslal ho do vápna, následně se dostal ke Kovaříkovi před vápnem, ten vystřelil, Židlík míč lehce nadzvedl hlavou a ten skončil v bráně, kde byl už připravený Kanaval, který nepočítal s tečí. Za dvě minuty mohl vyrovnat Červený, když před vápnem vystřelil, trefil pouze tyč a Hykman z dorážky přestřelil. Za dvě minuty mohl vyrovnat i Havel, poté co šel sám na bránu, ale vystřelil vedle levé tyče. Ve 37. minutě zkusil hráč hostí přelobovat Kanavala, ale nepovedlo se mu to a vůbec netrefil bránu. Za dvě minuty ovšem už se hosté mohli radovat, když z nevinně vypadající střely padl gól, míč se totiž odrazil od břevna přímo do brány.

Druhý poločas chtěli domácí už zužitkovat svůj tlak a minimálně vyrovnat skóre. Nejprve ale po přímém kopu hostů musel vyrážet míč Kanaval a následnou dorážku už zlikvidoval úplně. V 53. minutě se Červený z přímého kopu trefil kousek nad břevno. V 58 minutě přišel další přímý kop po faulu na Židlíka, ale nedošlo k ohrožení Klazarovi svatyně. Za sedm minut už Čeveného přímý kop prošel těsně vedle brány. Domácí se tlačili za gólem, ten ovšem přišel až deset minut před koncem, ale zato ukázkový, Havel si naběhl do velkého vápna, gólman lehce vyběhl a on téměř z nulového úhlu poslal míč do brány. Domácí to nastartovalo a vyrovnání vyselo ve vzduchu. Hosté deset minut odolávali, ale nakonec v 90. minutě byl falulovaný před vápnem domácí hráč, rozhodčí nechal výhodu a vyrovnávací gól se štěstím dostal do brány Mazánek. Poté se ještě minutu hrálo, ale bylo málo času vstřelit vedoucí branku a rozhodčí zápas ukončil.

První poločas jsme vyvinuli velký tlak, ale potvrdil se náš odvěký problém a to zužitkovat ho vstřelením branky. Potřebujeme desítky šancí na jeden gól. Konečně jsme ale dali gól ze hry a ne jako v předchozích zápasech ze standartek. Snad se tímto protrhla naše smůla a začneme pálit ostrými. Druhý poločas jsme tlačili, vstřelili kontaktní gól, který nás vyhecoval a dokázali jsme i vyrovnat, škoda že to nepřišlo dřív, věřím, že bychom klidně i zápas mohli otočit. Příští týden nás čeká těžký zápas s Jablonečkem.      Nesvadba Michal

Branky:  20.min Kovařík 0:1, 40.min Grosu 0:2, 80.min Havel 1:2, 90.min Mazánek 2:2

Sestava Bozkov:

Kanaval – Kurfiřt, Červený, Židlík, Soudil, Liďák, Mazánek, Kousal, Hykman, Havel, Štěpánek (69.Koudelka)

Sestava Košťálov-Libštát B:

Klazar – Dohnal, Kosina, Fiedler, Patka, Grosu (69.Lukeš M), Vloeberghs, Kovařík, Mečíř, Kobrle (62.Lukeš T.), Janata

Rozhodčí:  Dytrt, Šubrt, Kovář                        ŽK: 1:2                           Diváků: 60