planujvylety.cz

Přihlášení

Železný Brod                      15.04.2018    17:00

ŽELEZNÝ BROD B - BOZKOV 3:1 (0:1)

V neděli zajížděli hráči Bozkova na půdu posledního celku tabulky do Železného Brodu na zápas s brodským B-týmem. Domácí vyztužili tým třemi hráči A týmu, plus jednoho nechali na střídačce na druhou půli. V 10. minutě domácí zahrávali rohový kop, z něho vybojovali další roh, po kterém ve vápně vystřelili k pravé tyči, ale Kanaval míč vyrazil. V 16. minutě měl velikou šanci na skórování Seifert, když šel sám na bránu stíhaný obranou, vystřelil, ale brankář vyrazil míč na roh pro hosty. Svoje zaváhání Seifert napravil ihned, když se po rohovém kopu Mazánka trefil hlavou za záda bezmocného Maříka. Za dvě minuty poslal Liďák centr před bránu, Štěpánek vystřelil, ale gólman měl. Ve 23. minutě se postavil k trestnému kopu z 30 metrů kapitán Červený, ale poslal míč přímo na gólmana. Za dvě minuty se situace otočila a kopali trestný kop i domácí, k němu se postavil Flégr, ale trefil přímo postavenou zeď. Ani ve 33. a ve 36. minutě hosté nezužitkovali přímé kopy. Obrovskou šanci na zvýšení vedení měl Havel ve 40. minutě, když se k němu dostal míč do běhu, šel sám na bránu, ale situaci špatně vyřešil a zblízka bránu překopl.

Ve 47. minutě vystřelili brodští zblízka, ale Kanaval s tím neměl problém. Ve 49. minutě poslal parádní centr před bránu od pravého rohu Seifert, ale ani nabíhající Havel s Liďákem míč netečovali do brány. V 55. minutě z dobré šance domácí přestřelili bránu. Za tři minuty provedl samostatnou akci Červený, když na půlce sebral míč a vydal se s ním na bránu, ale ve vápně poté vystřelil vedle. V 62. minutě rozehrál Mazánek se Štěpánkem roh na krátko, ale nakonec gólman bez problému měl. V 59. minutě přišel pro hosty šok v podobě vyrovnávací branky, kterou vstřelil Makula. Poté hosté zvýšili tlak, v 67. minutě po přímém kopu hlavičkoval od tyče Kousal zpět před bránu, ale u míče nikdo z hostů včas nebyl, aby mohl skórovat. V 73. minutě po ruce domácích, kopali hosté ze 40 metrů přímý kop, ale bezúspěšně a za dvě minuty Hykman z vápna vystřelil vedle brány. Pak přišel další trest. Domácí strhli vedení na svoji stranu, když se trefil Kučera. Hosté se snažili ještě alespoň o remízu, ale nedokázali ohrozit pořádně bránu. Nakonec pojistil domácím vítězství Šefr, když nablízko prostřelil Kanavala dvě minuty před koncem.

Co k tomu dodat. První poločas jsme dominovali na hřišti, mohli jsme v pohodě vést o tři branky, jenže neproměňujeme tutovky. Druhý poločas přišli domácí na hřiště jako vyměnění, možná jim pomohlo dvojí střídání a my jsme si koledovali o gól, který nakonec přišel a ne jeden. Domácí asi zaslouženě vyhráli. Mrzí nás to, jeli jsme sem pro tři body, nemáme ani jeden. Za týden máme doma derby s Libštátem, který už musíme porazit a konečně na jaře bodovat.  Nesvadba Michal

Branky:  17.min Seifert 0:1, 59.min Makula 1:1, 77.min Kučera 2:1, 88.min Šefr 3:1

Sestava Bozkov:

Kanaval  –Kurfiřt, Červený, Hykman, Kobrle (80.Koudelka) – Liďák, Židlík, Mazánek, Štěpánek (76.Kousal) – Seifert, Havel

Sestava Brod:

Mařík – Flégr, Vozka, Makula, Štastný (46.Musílek), Krejčí( 46.Drobný), Kučera, Aubrecht, Picek, Šefr, Škaloud

Rozhodčí:    Zlatník , Ďörď, Matys         ŽK: 2:2          ČK: 0:0               Diváků: 72