planujvylety.cz

Přihlášení

Cihelné pole Bozkov                      07.04.2018                 16:30

BOZKOV – LUČANY   2:3 (0:1)

V sobotu se v Bozkově na Cihelném poli odehrálo za krásného počasí utkání mezi týmem Bozkova a prvním týmem soutěže Lučany. Domácí chtěli hostům vrátit podzimní porážku, kdy si z Lučan odvezli debakl 6:3. V 6. minutě hosté zkusili vystřelit z 30 metrů, ale Zemánek střelu kryl. Něco podobného předvedli hosté za tři minuty znovu, tentokrát ale Zemánka překonali- 0:1. Už za minutu mohli domácí srovnat skóre zpět, když po rohovém kopu Mazánka Kanaval pálil z voleje těsně vedle brány. V 18. minutě hosté faulovali Červeného u boku velkého vápna a byl nařízen přímý kop. K němu se postavil sám kapitán, ale dal míči více razance, než bylo potřeba a ten přeletěl až do autu. Ve 30. minutě zastavil Červený za žlutou kartu těsně před vápnem útok hostí. Z následného nařízeného kopu trefili pouze zeď a Zemánek nemusel zasahovat. Za čtyři minuty byl Havel faulovaný u velkého vápna a k přímáku se postavil Kanaval, ten trefil nejprve hráče a následnou dorážku neposlal mezi tři tyče. Domácí chtěli srovnat skóre do poločasu, ale ani roh ve 36. minutě a ani přímý kop Červeného ze 35 metrů ve 41. minutě úspěch nepřinesli.

Ve 47. minutě vybojovali hosté rohový kop zleva, ten Liďák hlavičkoval na další roh z druhé strany, ten už nebezpečný nebyl. Za minutu Havel vystřelil ve velkém vápně, gólman míč ale vytáhl na roh. V 51. minutě se postavil k přímému kopu ze 35 metrů Červený, ale netrefil bránu. Za osm minut se opakovala situace, tentokrát to ovšem trefil, jak nejlépe mohl, přesně do pravé šibenice a i když si gólman na míč sáhl, nedokázal zabránit mu v cestě do sítě. Bohužel hosté si vzali za minutu vedení zpět, když před Zemánkem ve vápně někdo míč tečoval a on neměl šanci. V 64. minutě po rohovém kopu hostů, hlavičkovali nepřesně daleko vedle brány. V 66. minutě mohl vyrovnat Havel, po přímém kopu Červeného těsně nedosáhl hlavou na míč, i tak ale gólman měl problém se střelou a míč taktak chytil. Hosté poté vzali naději na bodový zisk domácím v 76. minutě, když se trefil podruhé Purm. Za chvíli na to mohl snížit Havel, když si naběhl na Hykmanův centr před bránu a z výborné šance trefil jen gólmana a ani následnou dorážku do brány nedostal. To co se nepovedlo jemu, se za tři minuty povedlo Kanavalovi z přímého kopu. Pravačkou poslal míč do levé tyče a odtud se parádně odrazil za záda bezmocného gólmana. Bohužel i přes tlak domácích už nedokázali s výsledkem nic udělat a tři body si odvážejí hosté.

Dnes nám chybělo šest hráčů, takže Kanaval musel do útoku. Museli jsme trochu improvizovat se sestavou, i tak jsme myslím sehráli dobrý zápas s takto kvalitním soupeřem. Ke konci jsme sahali po jednom bodu, bohužel to nevyšlo. Nyní se musíme soustředit na příští zápas, na derby s rezervou Železného Brodu. Navíc by měli být i hráči, co dnes z různých důvodů nebyli. Budeme chtít určitě už naplno bodovat.    Nesvadba Michal

Branky:  9.min Berndt 0:1, 59.min Červený 1:1, 60.min Purm 1:2, 76.min Purm 1:3, 80.min Kanaval 2:3

Sestava Bozkov:

Zemánek  – Hykman, Červený, Soudil, Kobrle – Liďák, Kousal, Mazánek, Štěpánek –Havel, Kanaval

Sestava Lučany:

Sobotík Šim. – Horký, Sobotík Ště., Berndt, Purm, Roschl (80.Patočka), Koudelka, Nesvadba, Kohout, Bukvic, Pavelka

Rozhodčí:  Bukvička, Rympler, Mařatka        Delegát: Horáček       ŽK: 1:2       Diváků: 80