^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Plavy   16.6.2018              17:00

PLAVY - BOZKOV 4:2 (2:1)

K poslednímu utkání jarní části sezóny zajížděl Bozkov do nedalekých Plavů. Soupeře dělilo šest bodů a očekával se vyrovnaný zápas. Ve 4. minutě po faulu na Hykmana se postavil k přímému kopu Mazánek, ten ho poslal na Kobrleho a ten slabě vystřelil k levé tyči a gólman měl. V 9. minutě poslal dlouhou přihrávku na KanavalaHykman, ale ten míč nestihl a prošel do autu. V 11. minutě Štěpánek poslal nebezpečný centr zprava do vápna, ale gólman míč vyrazil. Za 6 minut po přímáku z půlky dal Mazánek doleva na Hykmana, ten se s míčem dostal do vápna, kde vystřelil pouze vedle pravé tyče. Ve 22. minutě přešli domácí do rychlého brejku, vystřelili, ale balonem trefil spoluhráče a poté Zemánek měl. Za 4 minuty předvedl Zemánek další parádní akci, když vykopl gólovku, ale dorážku už mít nemohl a tak domácí otevřeli skóre. Ve 32. minutě Štěpánek poslal centr do vápna zprava, obránce ho hlavičkoval na roh, jenže z něj nic nebylo, pouze autové vhazování na druhé straně, jenže následně Liďák poslal centr na Havla před bránu, který hlavičkoval vedle. Ve 35. minutě mohli domácí navýšit, když zprava místo centru nakonec protihráč vystřelil a Zemánek musel míč vyrazit. A potvrdilo se pravidlo: Nedáš, dostaneš. Za minutu hosté vyrovnali, když Maleček zprava poslal centr před bránu a Šída parádní hlavičkou nedal gólmanovi šanci. Za dvě minuty přišla rána pro hosty, když Kobrle fauloval těsně před vápnem a z přímého kopu se trefil Rímský- 2:1.

 

Ve 49. minutě domácí zkusili vystřelit z 25 metrů, ale míč šel vedle brány. V 51. minutě zahrávali hosté přímý kop asi 10 metrů před vápnem, Červený ho poslal přímo na gólmana, ten ho vyrazil před sebe a Havel z dorážky těsně netrefil bránu, což nevadilo, pomezní signalizoval stejně ofsajd. V 54. minutě domácí zahrávali dva rohové kopy po sobě, první odvrátil Štěpánek na další roh, druhý prošel do autu. V 60. minutě po autovém vhazování Malečka Vrchovský v mírném záklonu vystřelil těsně vedle pravé tyče. V 63. minutě se dočkal konečně gólu i výborně hrající Maleček, když po přihrávce od Mazánka zkusil vystřelit z 25 metrů a vyšlo mu to- 2:2. V 67. minutě Zemánek zachránil další gól a následnou dorážku vykopl na poslední chvíli soupeři Liďák na rohový kop. Za dvě minuty byl Vrchovský faulovaný u pravého rohu a následnému přímému kopu Červený dal větší razanci, než bylo třeba. V 76. minutě se Maleček dostal do vápna, tentokrát vystřelil nad bránu.  Za tři minuty se trefil na druhé straně Sitarčík a hosté hráli vabank. Snažili se o vyrovnání, nejblíže němu byl v 84. minutě Kanaval, když po rohovém kopu vystřelil pouze přímo na gólmana. Místo vyrovnání však minutu před koncem zpečetil vítězství domácích Lédl. 

 

Konečně je u konce tato velmi nepovedená část sezóny a nyní můžeme začít řešit jak a co dál. Nelze totiž jako v mnoha zápasech na jaře jezdit k zápasům s 11 či 12 hráči. Navíc se každý zápas kvůli absencím mění sestava, což také mužstvu neprospívá, proto budeme chtít stabilizovat kádr. Nakonec i přes bídné jaro máme nakonec 10 místo, což není vzhledem k výsledkům vůbec špatné. Dnes výkon nebyl nejhorší, remíza by byla asi zasloužená. Za celý realizační tým vám přeji nyní příjemné prožití dovolených a na shledanou v podzimní části na Cihelném poli. Nesvadba Michal 

 

Branky: 25.min Toman 1:0, 36.min Šída 1:1, 38.min Rímský 2:1, 63.min Maleček 2:2, 79.min Sitarčík3:2, 89.min Lédl 4:2

Sestava Bozkov:

Zemánek –Liďák, Červený, Kobrle, Hykman (85.Bartoníček), Štěpánek, Maleček, Mazánek, Havel, Kanaval, Šída(46.Vrchovský)

Sestava Plavy:

Nežádal- Plný, Svačina, Votoček, Rímský, Jón, Lédl, Šimerda(76.Gallyas), Černý(64.Balatka),Toman, Sitarčík

Rozhodčí: Špáta, Obršlík, Pokorný                          ŽK: 0:0                                        Diváků: 50

Jilemnice   9.6.2018      14:00

JILEMNICE - BOZKOV 3:2 (1:0)

Předposlední utkání sehráli bozkovští v Jilemnici. Ve 3. minutě poslal Štěpánek centr do vápna, ale domácí obrana ho odvrátila. Za tři minuty byl Mazánek faulovaný 40 metrů od brány, z přímého kopu se následně trefil přímo na gólmana. V 9. minutě domácí zahrávali rohový kop, který poslali přímo na Kanavala. V 11. minutě Havel nabíhal na bránu zleva, ale obránce mu míč vykopl na rohový kop. K němu se postavil Mazánek, poté se míč dostal k Liďákovi, následně k Malečkovi, ten ale z 20 metrů se trefil pouze vedle brány. Ve 14. minutě domácí hráč zkusil vystřelit z 35 metrů a míč proletěl vedle levé tyče. Za dvě minuty Havel ve vápně poslal míč před bránu a Strmiskovi chyběli centimetry k hlavičkování do brány. V 18. minutě hosté kopali dva rohové kopy po sobě, z druhého Hykman před bránou z voleje vystřelil, ale pozorný gólman měl. Ve 21. minutě po faulu Malečka domácí kopali přímý kop z 35 metrů, který Židlík následně úspěšně zlikvidoval. Za pět minut měli hosté velikou šanci ke skórování, když Štěpánek vyslal Strmisku, který šel sám na bránu stíhaný obráncem, ten jej lehce držel, Strmiska vystřelil vedle brány a sudího píšťalka zůstala němá. Za tři minuty další Strmiskovu šanci předčasně ukončil ofsajd. A do třetice v 36. minutě opět Strmiska šel sám na bránu, tentokrát mu obránce míč zezadu vykopl. Ve 43. minutě se ke kapitánovi Malečkovi dostal po střele míč na dorážku, tu poslal přímo na gólmana, následoval brejk domácích, kdy Metelka byl proti Židlíkovi úspěšnější a zprava z úhlu poslal míč do brány.

Jak špatně první poločas skončil, tak druhý i začal. Ve 49. minutě po nedorozumění Kanavala a Židlíka, který letící míč směrem k bráně chtěl vykopnout, se nakonec míč dostal za něho, kam naběhl Metelka a míč do brány dorazil. Poté hosté zabrali a tvořili si jednu šanci za druhou. V 55. minutě poslal Štěpánek míč před vápno, kde Maleček vystřelil k pravé tyči, ale gólman míč vyrazil na roh. V 58. minutě se dostal Hykman s míčem až do vápna, kde jej fauloval gólman, následně rozhodčí nařídil penaltu. K té se postavil Mazánek a s přehledem proměnil. V 61. minutě se k Mazánkovi u vápna dostal míč, následně vystřelil a míč letěl kousek nad břevno. Vyrovnání přišlo brzo, v 64. minutě Mazánek zleva poslal míč na Štěpánka, ten se dostal k velkému vápnu, obehrál protihráče a vystřelil k pravé tyči a nedal tak gólmanovi šanci. A za tři minuty byli hosté blízko vstřelení vedoucího gólu, když Maleček před bránou po krásné akci hostů poslal míč přímo do levé tyče. V 72. minutě Hykman kousek od levého rohu poslal centr před bránu, kde skvěle hrající Maleček hlavičkoval vedle pravé tyče. Hostům chybělo štěstí v proměňování šancí. To se ukázalo i v následující akci, po rohovém kopu domácích, se dostal míč k Liďákovi, jenž poslal míč na Hykmana, ten se s ním dostal až do vápna, ale vystřelil jen těsně vedle levé tyče. V 76. minutě kopali přímý kop z pravého rohu domácí, z něho vystřelili ve vápně vedle levé tyče. V 80. minutě dal Štěpánek krásný dlouhý centr do vápna, tam se dostal míč k Mazánkovi a ten přestřelil. Totožná situace se odehrála za tři minuty, opět stejní aktéři, tentokrát Mazánek vystřelil mezi tři tyče, ale gólman vyrazil na roh. V 88. minutě Tonar fauloval Hykmana a paradoxně dopadl o dost hůř než on, s krvácením z nosu musel vystřídat a do hry do něho naskočil Hajna. Bylo to osudové střídání, neboť tento hráč rozhodl zápas, když po rohovém kopu v 90 minutě prostřelil chuml hráčů před bránou a zajistil domácím tři body.

Dnes jsme odehráli možná nejlepší utkání na jaře a bohužel vyšlo to bodově naprázdno. Dostali jsme zbytečné góly a my se na ty naše nadřeli, z mnoha a mnoha šancí jsme proměnili pouhé dvě. Chtělo by to trochu štěstíčka, které proti nám soupeři mají. Kluci si zaslouží dnes pochvalu za bojovnost a za předvedený výkon. Byl to fotbal se vším všudy. Všichni dnes odehráli slušný zápas. Doufám, že takto zabojujeme i v Plavech a že se k nám nakloní i trochu štěstí. Nesvadba Michal

 

 

Branky: 45.min Metelka 1:0,49.min Metelka 2:0, 58.min Mazánek 2:1, 64.min Štěpánek 2:2, 90.min Hajna 3:2

Sestava Bozkov:

Kanaval - Liďák, Kurfiřt, Soudil, Židlík, Havel, Maleček, Mazánek, Štěpánek, Strmiska, Hykman

Sestava Jilemnice:

Černý - Pohořalý, Šnorbert, Jirousek, Figura, Hnik(77.Valušiak), Hradecký, Kubina, Malý, Tonar(88.Hajna), Metelka(92.Morávek)

Rozhodčí: Holec, Lesák, Dvorský           Delegát:p.Horáček          ŽK: 4:2                 Diváků: 50

Smržovka         5.5.2018              17:30

SMRŽOVKA - BOZKOV 3:0 (0:0)

Bozkovští zajížděli na dohrávku zápasu do Smržovky. Kvůli velké marodce a absencím, nastoupilo velmi mladé mužstvo. Už v první minutě se dostal Maleček ke střele před vápnem, ale netrefil se mezi tři tyče. Ve 12. minutě na půlce domácí faulovali Štěpánka, hosté rozehráli ale hned o míč přišli a z akce nebylo nic. Velkou šanci měli domácí za minutu, když po autovém vhazování vybojovali roh a po něm vystřelil ve vápně domácí hráč, trefil tyčku a míč se odrazil naštěstí přesně k Zemánkovi, ten už si situaci pohlídal. Tři minuty na to kopali domácí přímý kop, k němu se postavil Nič Patrik, ale také nemířil přesně. Ve 25. minutě mohli domácí běžet sami na bránu, ale míč si jejich hráč sklepl rukou a rozhodčí akci zastavil. Ve 27. minutě Zemánek vykopl další šanci soupeře a zachránil tak čisté konto. Ve 36. minutě musel střídat Kubán kvůli zranění a do hry za něho naskočil Hlava. Za dvě minuty se ukázali zase hosté, když Kousal vystřelil z 30 metrů a míč proletěl kolem levé tyče. Zanedlouho zase čaroval Zemánek, když vyrazil na roh další velkou šanci. Poslední akci před koncem poločasu měli hosté, k přímému kopu u půlky se postavil kapitán Liďák, vystřelil, ale gólman měl.

Do druhého poločasu kvůli zrnění nemohl už nastoupit kapitán Liďák a nahradil ho Šída. A hosté začali poločas akcí, u centru zleva byl ale první gólman Čermák. Ve 49. minutě domácí zahrávali rohový kop zprava, ale Štěpánek ho odvrátil pryč.  V 51. minutě poslal Havel pěkný centr od levého rohu před bránu, kde hlavičkoval Šída vedle levé tyče.  A potvrdilo se pravidlo nedáš dostaneš. Minutu na to domácí vystřelili na bránu hostí, Zemánek míč vyrazil doprava, kam nabíhal Jelínek a ten míč bez problému uklidil do sítě. A za tři minuty ten samý hráč navýšil z nařízené penalty. V 59. minutě poslal Koudelka kousek od pravého rohu centr před bránu domácích, ale míč letěl pod břevno a gólman ho musel vytáhnout aspoň na rohový kop.  Za tři minuty další velká šance hostí, když Havel vystřelil ve vápně, ale gólman opět vyrazil na roh. Následovali dva neúspěšné rohové kopy. V 68.minutě domácí pojistili výhru dalším gólem, poté co se hostující obrana nedohodla a Jelínek běžel sám na bránu- 3:0. Za sedm minut ještě Zemánek vyboxoval další šanci domácích. V 81. minutě kopali domácí rohový kop, ale kvůli útočnému faulu z něho nic nebylo. Poslední šanci zápasu měli hosté, když Štěpánek poslal zleva centr před bránu, ale o chvilku dříve než Šída u něho byl Čermák.

První poločas jsme přestáli a neobdrželi žádný gól, ve druhém ale po pár chybách jsme vybídli domácí k vedení. Bohužel nám chybělo mnoho hráčů, a navíc se nám ještě dva zranili během zápasu. Prožíváme nejhorší období a kvůli velké marodce, nevypadá že by mohlo hned skončit. Musíme zabojovat a zkusit ještě nějaké body získat. V sobotu máme derby s Držkovem a nečeká nás nic lehkého. Nesvadba Michal

Branky: 53.min Jelínek 1:0, 56.min Jelínek 2:0, 68.min Jelínek 3:0

Sestava Bozkov:

Zemánek - Židlík, soudil, Hykman, Liďák(46.Šída), Štěpánek, Maleček, Kousal, Koudelka, Havel, Kubán(36.Hlava)

Sestava Smržovka:

Čermák-Beránek, Patočka, Sucharda, Vokuš, Frydrych(84.Červenka), Jelínek(83.Suchý), Hnídek, Nič P., Štěpánek Mar., Štěpánek Mir.(81.Nič D.)

 

Rozhodčí: Mizera, Mařatka, Klement              ŽK: 1:1                         Diváků: 80

Cihelné pole 19.5.2018              17:00

BOZKOV – HARRACHOV 3:9 (1:3)

Za krásného sobotního odpoledne se odehrálo na Cihelném poli utkání mezi Bozkovem a Harrachovem. Jediné pozitivum zápasu bylo, že diváci se nenudili a viděli 12 branek. Bohužel pro domácí diváky, většina z nich padla právě do bozkovské sítě. Ve 2. minutě kopali domácí rohový kop, z něho Havel z voleje pálil pouze vedle levé tyče. V 6. minutě roh zprava hosté odhlavičkovali do bezpečí. Za minutu Strmiska nabíhal zprava a poslal centr před bránu, ale ani dobíhající Havel s Kanavalem na něho nedosáhli, Štěpánek ho vrátil Kousalovi, ten následně Mazánkovi, který už vystřelil, ale jenom nad bránu. V 19. minutě po autovém vhazování před bránu se dostal míč k Davidovi a ten po zemi k levé tyči překonal Zemánka poprvé. Velkou šanci na vyrovnání měl vzápětí Havel, když se k němu dostal centr od Kanavala, ale on před odkrytou bránou nemířil přesně. Naštěstí svoji chybu částečně napravil za 4 minuty, když domácí kopali rohový kop, poté co brankář Uhlíř vyrazil Kanavalovu střelu do levé šibenice na roh, z kterého se trefil Havel hlavou.  Za dvě minuty měli domácí štěstí, když hosté trefili pouze tyč. Následovali dva rohové kopy ve 28 a 31. minutě, ale s oběma si poradila obrana domácích. Ve 34. minutě poslal Štěpánek centr před bránu, ale Havel hlavičkoval vedle. Za čtyři minuty šel Veselý sám na bránu a poslal hosty do vedení. Další gól přidal ve 42. minutě Veselý, když se trefil parádně pod břevno a do kabin se šlo lépe hostům.

Druhý poločas domácí chtěli nějaké góly přidat, a hlavně už žádný nedostat. Ale hosté v kabině zřejmě nabrali čerstvý střelný prach a následně pálili ostrými. Výsledkem toho bylo, že po pěti minutách hry už vedli 1:5!! Nejprve se trefil Kyncl, poté co šel opět sám na bránu, po druhé se trefil z rohu hlavou Halama. V 59. minutě poslal Liďák centr na Mazánka před bránu, ten vysoko přestřelil. V 63. minutě propadl míč ve vápně doleva až na nehlídaného Tuhelu a ten měl snadnou práci.  Domácí brzo odpověděli, hned za minutu se trefil na opačné straně Mazánek, ale i hosté hned odpověděli a v 65. minutě se zprava z velkého úhlu trefil k levé tyči opět Tuhela a dovršil tak hattrick. V 72. minutě se za Harrachov trefil ještě Barbořák. Pak domácí předvedli pěknou akci, když Štěpánek se dostal do vápna, mohl udělat gólmanovi kličku, ale radši přihrál doprava na nabíhajícího Kousala a ten nemýlil. Poslední slovo měli ale hosté a na konečných 3:9 upravil Barbořák, když po rohovém kopu domácích se dostal míč k němu na půlku, rozhodčí nemávl ofsajd a on šel sám na Zemánka.

Nechce se mi ani tento debakl hodnotit. Je to nepřijatelné doma dostat 9 gólů. Musíme se vzchopit a příští týden zkusit překvapit v Roztokách. Měli by snad přibýt minimálně 4 hráči oproti dnešnímu zápasu. Nesvadba Michal

Branky: 19.min David0:1, 25.min Havel 1:1, 38.min Veselý1:2, 42.min Tuhela1:3, 48.min Kyncl1:4, 50.min Halama 1:5,64.min Tuhela 1:6,65.min Mazánek2:6, 66.min Tuhela2:7, 72.min Barbořák 2:8, 77.min Kousal 3:8, 81.min Barbořák 3:9

Sestava Bozkov:

Zemánek –Liďák, Hykman, Červený, Hlava, Štěpánek, Kousal, Mazánek, Strmiska(64.Vrchovský), Havel(79.Šída), Kanaval

Sestava Harrachov:

Uhlíř-  Halama L., Tuhela, Bergmann, Barbořák, Kyncl(56.Vodseďálek), Veselý(50.Medal), David, Halama P., Jiroutek, Horáček(86.Kočib)

 

Rozhodčí: Linhart, Šubrt, Dytrt       ŽK: 0:0                Diváků: 70

Cihelné pole Bozkov                      05.05.2018                 17:00

BOZKOV – ALBRECHTICE   0:3 (0:2)

V sobotu se v Bozkově na Cihelném poli odehrálo utkání mezi čtvrtým a pátým týmem tabulky. Hosté přijeli v jedenácti lidech, ale to neměnilo nic na tom, že na domácí vlétli s velkou vervou. Už v první minutě se mohli radovat, když kapitán hostí Bělohlávek, šel sám na gólmana, stíhaný Soudilem, který se ho snažil zastavit rukama, ale on vystřelil a mířil přesně. Ve 3 minutě byl u vápna faulovaný Mazánek, ale Červený netrefil bránu z přímého kopu. A za dvě minuty po faulu na Havla u rohu vápna kopal přímák i Mazánek, ale těsně netrefil bránu. V 7. minutě po rohovém kopu chtěl hlavičkovat Soudil, ale nevyšlo mu to podle představ. Za sedm minut opět udeřil kapitán hostů a navýšil na 0:2. Už za minutu mohl snížit Havel, ale po přímém kopu hlavičkoval přímo na gólmana. V 18.minutě Maleček vybojoval míč u vápna, vystřelil, jenže jeho střela prošla vedle levé tyče. Za deset minut vystřelili i hosté nebezpečně vedle pravé tyče. Ve 34.minutě se postavil k přímáku hostů Sedlák Jakub, ale dal míči větší razanci a ten prošel bez kontaktu do zámezí. Ke konci poločasu měli domácí dvě dobré akce. Nejprve ve 38. minutě Hykman vystřelil z otočky a musel zasahovat gólman, který vyrazil nebezpečný míč na roh. Stejnou šanci měl i Mazánek za dvě minuty, když z přímáku mířil do levé šibenice, ale skvěle chytající Žanta opět vyrazil míč na roh.

V 51. minutě Maleček zkusil vystřelit z dálky, ale gólmana nepřekvapil, ten si s jeho střelou poradil. Za čtyři minuty se zase ukázali hosté, když u vápna vystřelili, naštěstí jen vedle brány. V 59.minutě kopali hosté přímý kop, z kterého vybojovali rohový kop, ale ani ten jim užitek nepřinesl. V 67. minutě měli hosté velikou šanci, když jejich hráč opět běžel sám na bránu, ale nevyřešil situaci dobře a vystřelil vedle pravé tyče. V 76. minutě zahrávali i rohový kop, z něho ve vápně vystřelili, ale Kanaval míč vyrazil na další roh. Z něho už ale byli hosté úspěšní, když se trefil Pipek a bylo rozhodnuto. Domácí už chtěli jenom vstřelit čestný gól a výsledek trochu zkorigovat. Ale ani přímý kop Havla pět minut před koncem, ani Malečkova střela před vápnem, kterou gólman chytil, nepřinesli ovoce. A tak hosté zaslouženě vyhráli a oplatili bozkovským podzimní porážku v Albrechticích.

Nedaří se nám a už to začíná být zoufalé. Po skvělě rozehraném podzimu přišlo jaro, v kterém jsme uhráli jediný bod!!  Dnes jsme nehráli dobře a naopak hosté hráli výborně. Opět se projevil náš problém, proměňování šancí, i když dnes jsme si jich vypracovali pramálo. Musíme zapomenout a soustředit se na další kola. Nyní nás čeká už v úterý dohrávka ve Smržovce, kde to také nebude nic lehkého, navíc nám bude chybět zraněný zkušený kapitán  Červený. Nesvadba Michal

 

Branky:  1.min Bělohlávek 0:1, 14.min Bělohlávek 0:2, 78.min Pipek 0:3

Sestava Bozkov:

Kanaval – Liďák, Soudil, Židlík, Maleček, Štěpánek(70.Koudelka), Mazánek, Kousal, Červený(46.Kubán), Hykman, Havel

 

Sestava Albrechtice:

Žanta- Vávra, Štěpnička, Sedlák M., Kulhánek, Koldovský, Pipek, Hradecký, Balog, Bělohlávek, Sedlák J.

 

 

Rozhodčí:  Šůma, Kořínek, Balatka                       ŽK: 1:1                           Diváků:108

Držkov 12.5.2018 17:00

DRŽKOV - BOZKOV 7:1 (4:1)

Bozkov se v dalším kole utkal s rivalem z Držkova. A hosté začali náporem. Už ve druhé minutě Kousal prověřil gólmana, ale ten byl pozorný. Minutu na to odvrátil rohový kop Seifert, takže nedošlo k ohrožení brány. Za minutu měli hosté další tutovku, když Hykman předložil před bránu Havlovi, ale ten vystřelil pouze na gólmana. V 8. minutě se blýskl v bráně Zemánek, když vyrazil šanci domácích na roh. V 9. minutě nestihl zakončit před prázdnou bránou Havel a ten samý hráč za minutu vystřelil ve vápně a opět trefil gólmana. V 11. minutě Židlík nacentroval před bránu, ale nebyl nmikdo z dobíhajících, který by míč usměrnili do sítě a následně Červený vystřelil vedle. V 15.minutě vystřelil Havel parádně z otočky před bránou, ale gólman míč vykopl. V 18. minutě ještě hosté nezužitkovali přímý kop z 35 metrů, se kterým si poradil Balatka. A pak přišel pro agilní hosty šok. Kotyza se dostal do samotného úniku na bránu a nedal Zemánkovi šanci. Poté hosté zase začali tlačit, nejprve Mazánek vystřelil ve vápně, skvělý gólman opět měl, za tři minuty opět Mazánek vystřelil, tentokrát gólman vytěsnil míč na roh. Z rohového kopu Mazánka Havel trefil tyč. Nakonec se hosté konečně dočkali, když po Liďákově centru zprava se trefil z voleje Hykman. Radost jim zkazil za dvě minuty Vaníček, který vrátil domácím vedení. Ve 41. minutě se srazil soudil se spoluhráčem ve vápně, prokousl si ret a musel odejít ze hřiště. Do konce poločasu tedy dohrávali hosté v 10 a bylo to znát proti zkušeným hráčům Držkova. Ti do poločasu stihli navýšit na 4:1 a o zápase bylo téměř rozhodnuto.

Do druhého poločasu za Soudila naskočil Koudelka a hosté chtěli s výsledkem ještě něco udělat. V 52. minutě Havel vystřelil nad bránu. V 56. minutě se trefil za domácí čerstvý Skalický. V 64. minutě Zemánek chytil šanci domácích, kteří vystřelili z voleje na bránu. Za tři minuty zahrávali hosté rohový kop, Seifert před bránou hlavičkoval k pravé tyči, ale gólman měl. V 72. minutě Koudelka v dobrý pozici vystřelil, jenže skvělého Balatku nešlo překonat. Na druhé straně hned na to však domácí pálili ostrými a Vaníček navýšil na 6:1. V 81. minutě vybojoval Červený roh, k němu se postavil Mazánek, míč se dostal k Havlovi, ten ho poslal vedle pravé tyče. Za dvě minuty opět roh, tentokrát zleva, z něho Hykman hlavičkoval vedle. Na ostudných 7:1 upravil skóre Vaníček, poté co opět šel sám na bránu.

Výsledek je k nám až příliš krutý. Ale domácí hráli dobře, dávali si přesné přihrávky a zkušeně procházeli přes obranu. Škoda těch neproměněných mnoha šancí v prvních minutách zápasu, kdoví jak by se zápas odvíjel. Musíme zapomenout a soustředit se nyní na zbývající kola a uhrát ještě co nejvíce bodů. Bohužel současná situace nám to neulehčuje, na každý zápas nám chybí průměrně 6 hráčů. Nesvadba Michal

Branky: 26.min Kotyza 1:0, 36.min Hykman 1:1, 38.min Vaníček 2:1, 43.min Holeček 3:1, 45.min Dvořák 4:1, 56.min Skalický 5:1, 73.min Vaníček 6:1, 86.min Vaníček 7:1

Sestava Bozkov:

Zemánek – Liďák, Seifert, Soudil(45.Koudelka), Hlava, Židlík, Mazánek, Kousal(73.Šída), Červený, Hykman, Havel

Sestava Držkov:

Balatka- Machula V., Machula J., Dvořák, Stumer(46.Skalický), Zajíc, Vágner, Vrabec, Holeček, Vaníček, Kotyza

Rozhodčí: Rulec, Pokorný, Vasko ŽK: 0:0 Diváků: 8