planujvylety.cz

Přihlášení

Cihelné pole Bozkov                      21.04.2018                 17:00

BOZKOV – KOŠŤÁLOV-LIBŠTÁT B   2:2 (0:2)

V sobotu se v Bozkově na Cihelném poli odehrálo další utkání krajské B třídy, tentokrát Bozkov hostil soupeře z Košťálova-Libštátu. Bozkovští začali velkým tlakem. Už v první minutě vybojoval Hykman rohový kop, ale Mazánek mu dal větší razanci a tak nebyl nikdo, kdo by ho mohl usměrnit do brány. Ve 3 minutě hráč hostí vystřelil ve vápně, ale střela nebyla nebezpečná, neboť letěla vysoko nad bránu. Poté domácí zamknuli na čtvrt hodiny hosty na jejich půlce. V osmé minutě Liďák centroval před bránu, kde byl připravený Hykman, ale ke smůle domácích hlavičkoval pouze nad břevno. Ve 13. minutě po faulu na Židlíka, kopali přímý kop, k němu se postavil Mazánek, ale soupeř ho odhlavičkoval na roh. Následné dva rohy po sobě domácí nezužitkovali. Nevyužili ani další šanci, kdy opět Liďák poslal centr před bránu, ale Hykman tentokrát nedosáhl hlavou na míč. Poté přišlo něco nečekaného. V 19. minutě po faulu kopali trestný kop hosté, k němu se postavil Dohnal a poslal ho do vápna, následně se dostal ke Kovaříkovi před vápnem, ten vystřelil, Židlík míč lehce nadzvedl hlavou a ten skončil v bráně, kde byl už připravený Kanaval, který nepočítal s tečí. Za dvě minuty mohl vyrovnat Červený, když před vápnem vystřelil, trefil pouze tyč a Hykman z dorážky přestřelil. Za dvě minuty mohl vyrovnat i Havel, poté co šel sám na bránu, ale vystřelil vedle levé tyče. Ve 37. minutě zkusil hráč hostí přelobovat Kanavala, ale nepovedlo se mu to a vůbec netrefil bránu. Za dvě minuty ovšem už se hosté mohli radovat, když z nevinně vypadající střely padl gól, míč se totiž odrazil od břevna přímo do brány.

Druhý poločas chtěli domácí už zužitkovat svůj tlak a minimálně vyrovnat skóre. Nejprve ale po přímém kopu hostů musel vyrážet míč Kanaval a následnou dorážku už zlikvidoval úplně. V 53. minutě se Červený z přímého kopu trefil kousek nad břevno. V 58 minutě přišel další přímý kop po faulu na Židlíka, ale nedošlo k ohrožení Klazarovi svatyně. Za sedm minut už Čeveného přímý kop prošel těsně vedle brány. Domácí se tlačili za gólem, ten ovšem přišel až deset minut před koncem, ale zato ukázkový, Havel si naběhl do velkého vápna, gólman lehce vyběhl a on téměř z nulového úhlu poslal míč do brány. Domácí to nastartovalo a vyrovnání vyselo ve vzduchu. Hosté deset minut odolávali, ale nakonec v 90. minutě byl falulovaný před vápnem domácí hráč, rozhodčí nechal výhodu a vyrovnávací gól se štěstím dostal do brány Mazánek. Poté se ještě minutu hrálo, ale bylo málo času vstřelit vedoucí branku a rozhodčí zápas ukončil.

První poločas jsme vyvinuli velký tlak, ale potvrdil se náš odvěký problém a to zužitkovat ho vstřelením branky. Potřebujeme desítky šancí na jeden gól. Konečně jsme ale dali gól ze hry a ne jako v předchozích zápasech ze standartek. Snad se tímto protrhla naše smůla a začneme pálit ostrými. Druhý poločas jsme tlačili, vstřelili kontaktní gól, který nás vyhecoval a dokázali jsme i vyrovnat, škoda že to nepřišlo dřív, věřím, že bychom klidně i zápas mohli otočit. Příští týden nás čeká těžký zápas s Jablonečkem.      Nesvadba Michal

Branky:  20.min Kovařík 0:1, 40.min Grosu 0:2, 80.min Havel 1:2, 90.min Mazánek 2:2

Sestava Bozkov:

Kanaval – Kurfiřt, Červený, Židlík, Soudil, Liďák, Mazánek, Kousal, Hykman, Havel, Štěpánek (69.Koudelka)

Sestava Košťálov-Libštát B:

Klazar – Dohnal, Kosina, Fiedler, Patka, Grosu (69.Lukeš M), Vloeberghs, Kovařík, Mečíř, Kobrle (62.Lukeš T.), Janata

Rozhodčí:  Dytrt, Šubrt, Kovář                        ŽK: 1:2                           Diváků: 60

Železný Brod                      15.04.2018    17:00

ŽELEZNÝ BROD B - BOZKOV 3:1 (0:1)

V neděli zajížděli hráči Bozkova na půdu posledního celku tabulky do Železného Brodu na zápas s brodským B-týmem. Domácí vyztužili tým třemi hráči A týmu, plus jednoho nechali na střídačce na druhou půli. V 10. minutě domácí zahrávali rohový kop, z něho vybojovali další roh, po kterém ve vápně vystřelili k pravé tyči, ale Kanaval míč vyrazil. V 16. minutě měl velikou šanci na skórování Seifert, když šel sám na bránu stíhaný obranou, vystřelil, ale brankář vyrazil míč na roh pro hosty. Svoje zaváhání Seifert napravil ihned, když se po rohovém kopu Mazánka trefil hlavou za záda bezmocného Maříka. Za dvě minuty poslal Liďák centr před bránu, Štěpánek vystřelil, ale gólman měl. Ve 23. minutě se postavil k trestnému kopu z 30 metrů kapitán Červený, ale poslal míč přímo na gólmana. Za dvě minuty se situace otočila a kopali trestný kop i domácí, k němu se postavil Flégr, ale trefil přímo postavenou zeď. Ani ve 33. a ve 36. minutě hosté nezužitkovali přímé kopy. Obrovskou šanci na zvýšení vedení měl Havel ve 40. minutě, když se k němu dostal míč do běhu, šel sám na bránu, ale situaci špatně vyřešil a zblízka bránu překopl.

Ve 47. minutě vystřelili brodští zblízka, ale Kanaval s tím neměl problém. Ve 49. minutě poslal parádní centr před bránu od pravého rohu Seifert, ale ani nabíhající Havel s Liďákem míč netečovali do brány. V 55. minutě z dobré šance domácí přestřelili bránu. Za tři minuty provedl samostatnou akci Červený, když na půlce sebral míč a vydal se s ním na bránu, ale ve vápně poté vystřelil vedle. V 62. minutě rozehrál Mazánek se Štěpánkem roh na krátko, ale nakonec gólman bez problému měl. V 59. minutě přišel pro hosty šok v podobě vyrovnávací branky, kterou vstřelil Makula. Poté hosté zvýšili tlak, v 67. minutě po přímém kopu hlavičkoval od tyče Kousal zpět před bránu, ale u míče nikdo z hostů včas nebyl, aby mohl skórovat. V 73. minutě po ruce domácích, kopali hosté ze 40 metrů přímý kop, ale bezúspěšně a za dvě minuty Hykman z vápna vystřelil vedle brány. Pak přišel další trest. Domácí strhli vedení na svoji stranu, když se trefil Kučera. Hosté se snažili ještě alespoň o remízu, ale nedokázali ohrozit pořádně bránu. Nakonec pojistil domácím vítězství Šefr, když nablízko prostřelil Kanavala dvě minuty před koncem.

Co k tomu dodat. První poločas jsme dominovali na hřišti, mohli jsme v pohodě vést o tři branky, jenže neproměňujeme tutovky. Druhý poločas přišli domácí na hřiště jako vyměnění, možná jim pomohlo dvojí střídání a my jsme si koledovali o gól, který nakonec přišel a ne jeden. Domácí asi zaslouženě vyhráli. Mrzí nás to, jeli jsme sem pro tři body, nemáme ani jeden. Za týden máme doma derby s Libštátem, který už musíme porazit a konečně na jaře bodovat.  Nesvadba Michal

Branky:  17.min Seifert 0:1, 59.min Makula 1:1, 77.min Kučera 2:1, 88.min Šefr 3:1

Kanaval  –Kurfiřt, Červený, Hykman, Kobrle (80.Koudelka) – Liďák, Židlík, Mazánek, Štěpánek (76.Kousal) – Seifert, Havel

Sestava Brod:

Mařík – Flégr, Vozka, Makula, Štastný (46.Musílek), Krejčí( 46.Drobný), Kučera, Aubrecht, Picek, Šefr, Škaloud

Rozhodčí:    Zlatník , Ďörď, Matys         ŽK: 2:2          ČK: 0:0               Diváků: 72

1.B třída

UMT Lomnice nad Popelkou                  24.03.2018    12:30

BOZKOV – BĚLÁ  2:3 (1:1)

V sobotu se odehrálo první utkání jarní části soutěže mezi mužstvem Bozkova a mužstvem Bělé. Šlo o soupeře z druhého a třetího místa tabulky, takže se očekávalo vyrovnané utkání a vyrovnané opravdu bylo. V první minutě se dostal do první šance Hykman, když se dostal do vápna, ale vystřelil vedle. Za dvě minuty tentýž hráč běžel sám na bránu stíhaný obranou hostí, a i když měl mírný náskok, vystřelil zbrkle vedle brány. V osmé minutě se ale už domácí mohli radovat, když po rohovém kopu Mazánka zleva prosadil ve vápně hlavou Havel- 1:0. V 10. minutě se dostal míč ke Strmiskovi a ten zkusil vystřelit ze 40 metrů, ale na takovou vzdálenost nedokázal dobře zamířit. Za dvě minuty na to zahodil velikou šanci na srovnání Čokina, když se k němu dostal před bránu centr zprava a on o kousek netrefil bránu. Ve 20.minutě měli domácí dobrou akci na půlce soupeře, ale gólman před Liďákem vykopl míč až na půlku domácích a tam se dostal míč k Pavlatovi a ten vyrovnal na 1:1. Ve 28. minutě po faulu Červeného kopali hosté přímý kop, ten ale odvrátil Strmiska. Ve 33. minutě přišla pro domácí nepříjemná chvíle, když vstřelil regulérní gól Mazánek, pomezní ale až po vstřelení branky, odmával ofsajd. Ve 35. minutě Zemánek po rohu hostí vyrazil míč do bezpečí. Minutu na to mohl navýšit Havel, když šel nabránu, ale v dobré pozici vystřelil jen na gólmana.

Ve 47. minutě naopak se ujali vedení hosté, když Čokina ve vápně stál s míčem, obrana nešla proti němu, pouze stála před ním a on měl dost času rozhodnout se kam vystřelit, nakonec poslal míč k tyči a Zemánek skočil na zem pozdě. V 54. minutě vstřelili hosté gól z ofsajdu a ten samý pomezní co poškodil domácí v první půli, chyboval i nyní a ofsajd neodmával. V 65. minutě byl Kanaval faulovaný na pravé straně velkého vápna, byl nařízený přímý kop, k němu se postavil kapitán Červený a pomocí lehké teče někoho ve vápně, se míč dostal za záda Jakubička. Poté domácí se hnali za vyrovnáním a hosty tlačili, ale ani Mazánkův roh v 74. minutě a ani přímý kop v 79.minutě Červeného z 35 metrů úspěch nepřinesl. V 84. minutě ještě uviděl jedinou žlutou kartu zápasu Strmiska. Naději na vyrovnání vzal v 89. minutě rozhodčí, když nenastavil i přes velké zdržování v druhé půli ani minutu navíc!!!

Rozhodčí dnes ukázali, že jsou nejslabším článkem fotbalu na této úrovni. Nemůžeme se samozřejmě vymlouvat pouze na jejich výkon, i když hrubě dnes ovlivnili výsledek utkání, ale kdybychom proměňovali tutovky a nenechali si dát zbytečné góly, mohlo to dnes také dopadnout jinak. Chválím kluky, že za stavu 1:3 nesklopili hlavy a bojovali alespoň o remízu. Utkání jinak až na náš desetiminutový výpadek se hrálo svižné a předvedli jsme pěkný fotbal.  Nesvadba Michal

Branky:  8.min Havel 1:0, 20.min Pavlata 1:1, 47.min Čokina 1:2, 54.min Čokina 1:3, 66.min Červený 2:3

Zemánek  –Kurfiřt, Červený, Strmiska, Štěpánek (69.Soudil) - Liďák, Mazánek, Kousal, Koudelka (56.Kobrle) –Havel (64.Kanaval), Hykman

Sestava Bělá:

Jakubičko – Tauchman, Zemánek, Vitvar, Kosina, Mach, Jaroš, Huráň, Beran, Čokina, Pavlata

Rozhodčí:    Bohatý, Rympler, Bukvička         ŽK: 1:0          ČK: 0:0               Diváků: 55

Cihelné pole Bozkov                      07.04.2018                 16:30

BOZKOV – LUČANY   2:3 (0:1)

V sobotu se v Bozkově na Cihelném poli odehrálo za krásného počasí utkání mezi týmem Bozkova a prvním týmem soutěže Lučany. Domácí chtěli hostům vrátit podzimní porážku, kdy si z Lučan odvezli debakl 6:3. V 6. minutě hosté zkusili vystřelit z 30 metrů, ale Zemánek střelu kryl. Něco podobného předvedli hosté za tři minuty znovu, tentokrát ale Zemánka překonali- 0:1. Už za minutu mohli domácí srovnat skóre zpět, když po rohovém kopu Mazánka Kanaval pálil z voleje těsně vedle brány. V 18. minutě hosté faulovali Červeného u boku velkého vápna a byl nařízen přímý kop. K němu se postavil sám kapitán, ale dal míči více razance, než bylo potřeba a ten přeletěl až do autu. Ve 30. minutě zastavil Červený za žlutou kartu těsně před vápnem útok hostí. Z následného nařízeného kopu trefili pouze zeď a Zemánek nemusel zasahovat. Za čtyři minuty byl Havel faulovaný u velkého vápna a k přímáku se postavil Kanaval, ten trefil nejprve hráče a následnou dorážku neposlal mezi tři tyče. Domácí chtěli srovnat skóre do poločasu, ale ani roh ve 36. minutě a ani přímý kop Červeného ze 35 metrů ve 41. minutě úspěch nepřinesli.

Ve 47. minutě vybojovali hosté rohový kop zleva, ten Liďák hlavičkoval na další roh z druhé strany, ten už nebezpečný nebyl. Za minutu Havel vystřelil ve velkém vápně, gólman míč ale vytáhl na roh. V 51. minutě se postavil k přímému kopu ze 35 metrů Červený, ale netrefil bránu. Za osm minut se opakovala situace, tentokrát to ovšem trefil, jak nejlépe mohl, přesně do pravé šibenice a i když si gólman na míč sáhl, nedokázal zabránit mu v cestě do sítě. Bohužel hosté si vzali za minutu vedení zpět, když před Zemánkem ve vápně někdo míč tečoval a on neměl šanci. V 64. minutě po rohovém kopu hostů, hlavičkovali nepřesně daleko vedle brány. V 66. minutě mohl vyrovnat Havel, po přímém kopu Červeného těsně nedosáhl hlavou na míč, i tak ale gólman měl problém se střelou a míč taktak chytil. Hosté poté vzali naději na bodový zisk domácím v 76. minutě, když se trefil podruhé Purm. Za chvíli na to mohl snížit Havel, když si naběhl na Hykmanův centr před bránu a z výborné šance trefil jen gólmana a ani následnou dorážku do brány nedostal. To co se nepovedlo jemu, se za tři minuty povedlo Kanavalovi z přímého kopu. Pravačkou poslal míč do levé tyče a odtud se parádně odrazil za záda bezmocného gólmana. Bohužel i přes tlak domácích už nedokázali s výsledkem nic udělat a tři body si odvážejí hosté.

Dnes nám chybělo šest hráčů, takže Kanaval musel do útoku. Museli jsme trochu improvizovat se sestavou, i tak jsme myslím sehráli dobrý zápas s takto kvalitním soupeřem. Ke konci jsme sahali po jednom bodu, bohužel to nevyšlo. Nyní se musíme soustředit na příští zápas, na derby s rezervou Železného Brodu. Navíc by měli být i hráči, co dnes z různých důvodů nebyli. Budeme chtít určitě už naplno bodovat.    Nesvadba Michal

Branky:  9.min Berndt 0:1, 59.min Červený 1:1, 60.min Purm 1:2, 76.min Purm 1:3, 80.min Kanaval 2:3

Zemánek  – Hykman, Červený, Soudil, Kobrle – Liďák, Kousal, Mazánek, Štěpánek –Havel, Kanaval

Sestava Lučany:

Sobotík Šim. – Horký, Sobotík Ště., Berndt, Purm, Roschl (80.Patočka), Koudelka, Nesvadba, Kohout, Bukvic, Pavelka

Rozhodčí:  Bukvička, Rympler, Mařatka        Delegát: Horáček       ŽK: 1:2       Diváků: 80

Pohár libereckého kraje

UMT Lomnice nad Popelkou                  17.03.2018    12:00

BOZKOV – BÍLÝ KOSTEL  1:4 (0:2)

V sobotu se na náhradním hřišti v Lomnici konalo utkání v rámci poháru libereckého kraje mezi mužstvem Bozkova a účastníkem krajského přeboru Bílým Kostelem. Jelikož hosté hrají o dvě třídy výš, byli favorizovaní právě oni.  Utkání se hrálo za mrazu a silného větru. Hosté se ujali vedení už ve 3. minutě, když Zemánek vyrazil míč přímo na Ďuriše Dominika a ten ho obešel a zakončoval do prázdné brány. Za minutu mohlo být ale srovnáno, když Kanaval prokličkoval do vápna a vystřelil, ale gólman míč vyrazil do bezpečí. V osmé minutě nevyužili hosté rohový kop, když z něho pálili vedle branky. Ve 20. minutě kopali další roh, bez šance, ale za tři minuty už po rohu musel zasahovat Zemánek. Ve 34. minutě kopali hosté přímý kop po faulu Strmisky kousek před vápnem, trefili z něho břevno, míč poté vykopl Strmiska a poté ještě Štěpánek za půlku do bezpečí. Ve 39. minutě se na druhé straně k přímému kopu z 35 metrů postavil Mazánek, poslal míč dobře před bránu, ale nebyl nikdo na dorážku. Chvíli před koncem poločasu neudrželi domácí přívětivé skóre 0:1, a druhou branku přidal za hosty Ďuriš Daniel.

Druhý poločas začali domácí náporem. Ve 47. minutě Hykman běžel na bránu, udělal kličku obránci a vystřelil těsně vedle levé tyče. V 53. minutě se jim za to dostalo odměny v podobě přímého kopu po faulu na Kanavala těsně u vápna. K němu se postavil kapitán Červený a trefil se parádně- 1:2. V 55. minutě po sobě chvíli kopali domácí dva rohové kopy a z každého byl závar před brankou, ale ani jeden neskončil gólem. V 58. minutě kopali rohový kop i hosté, ale pozorný Strmiska ho odkopl do bezpečí. V 69. minutě Liďák dostal přihrávku od Hykmana a zprava vystřelil. Na lavičce se už radovali z gólu, ale míč proletěl za brankou. Místo vyrovnání přišlo navýšení skóre soupeře na 1:3. Po centru zprava před bránu naběhl Resl a nedal Zemánkovi šanci. Poté měli kopat domácí jasnou penaltu poté, co jeden z hráčů hostí chytil míč do ruky ve vápně, ale sudího píšťalka zůstala němá. Čtvrtý gól soupeře byl téměř jako přes kopírák, opět centr zprava před bránu, tentokrát místo Resla nabíhal Procházka. Utkání tak skončilo 1:4 a do druhého kola postupuje Bílý Kostel.

První poločas byl vidět rozdíl mezi mužstvem z krajského přeboru a 1.B třídy. Ale ve druhém jsme začali hrát dobrý fotbal, byli jsme více agresivnější po míči, více jsme běhali a nedávali jsme soupeři už tolik prostoru a odehráli jsme slušný poločas a smazali jsme i dvou třídový rozdíl. Bohužel v závěru jsme inkasovali dva totožné góly. Myslím, že máme na čem stavět a že budeme nepříjemným soupeřem pro každý tým v naší soutěži. Na závěr bych chtěl přivítat novou a nadějnou posilu z TJ Vysoké nad Jizerou Pavla Štěpánka a přeji mu, ať se mu u nás líbí a daří. Nesvadba Michal

Branky:  3.min Ďuriš Dominik 0:1, 41.min Ďuriš Daniel 0:2, 53.min Červený 1:2, 73.min Resl 1:3, 80.min Procházka 1:4

Zemánek  –Štěpánek, Strmiska, Červený, Kurfiřt, Koudelka, Kousal, Liďák, Mazánek, Hykman, Kanaval( 78. Hlava)

Rozhodčí:    Kvítek , Blaschke, Zboroň         ŽK: 3:0          ČK: 0:0               Diváků: 10